środa, 13 grudzień 2017 11:58

Szanowni Państwo,

Informujemy, że w dniu 14.12.2017 r. (czwartek) w godzinach 12:00 – 16:00 zostają wprowadzone godziny rektorskie.

Zajęcia na Uczelni w tych godzinach są odwołane, natomiast ćwiczenia kliniczne na placówkach medycznych odbywają się bez zmian.

Wszystkie działy administracji  są w tych godzinach nieczynne.

Biblioteka nieczynna cały dzień.

Za utrudnienia przepraszamy.

Wyższa Szkoła Rehabilitacji organizuje zbiórkę darów dla zwierząt z Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Józefowie.

Dary możecie zostawiać w klubie Rehab WSR do 18 GRUDNIA.

Obecnie zwierzęta najbardziej potrzebują:

• puszek z mokrą karmą
  • przysmaków, snacków
  • oleju spożywczego
  • mleka
  • makaronów (świderki, nitki)
  • garnków
  • koców, kołder, dywaników i ręczników.

Nawet najmniejsza pomoc jest ogromnym darem dla schroniskowych sierot.

Możesz ewentualnie wesprzeć schronisko wysyłając przelew, numer konta znajdziesz na stronie: http://jozefow.eadopcje.org/informacje/pomoc

Zgodnie z mottem naszej Uczelni – „NIGDY NIE USTAWAJ W CZYNIENIU DOBRA”

czwartek, 23 listopad 2017 15:16

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w V Studenckim Sympozjum Naukowym WSR pt. „Dziecko w ujęciu interdyscyplinarnym”, które odbędzie się 11 kwietnia 2018.

Sympozjum adresowane jest do studentów pierwszego, jak również drugiego stopnia kierunków związanych z fizjoterapią, dietetyką, psychologią, pedagogiką, ale także wszystkich osób zainteresowanych powyższą tematyką.

Podobnie jak w poprzednich latach Rektor WSR objął honorowym patronatem nasze wydarzenie.

Udział w sympozjum jest bezpłatny!

Więcej informacji: www.sympozjumstudenckiewsr.pl/

piątek, 20 październik 2017 10:44

Szanowni Państwo

Informujemy, że w dniach 30,31.10.2017r. zostają wprowadzone na Uczelni  Dni Rektorskie.

Wszystkie działy administracyjne i biblioteka w tych dniach są nieczynne.

Zajęcia są odwołane.

Ćwiczenia kliniczne w placówkach odbywają się bez zmian.

Dział stypendialny czynny bez zmian.

piątek, 06 październik 2017 10:12

Przedstawiamy skład nowego Samorządu studenckiego i życzymy Samorządowi owocnej współpracy:

Przewodniczący Samorządu Studenckiego:
Łukasz Sieradzan

Z-ca Przewodniczącego Samorządu Studenckiego (dedykowana studentom studiów stacjonarnych):
Paola Kowalska

Z-ca Przewodniczącego Samorządu Studenckiego (dedykowana studentom studiów niestacjonarnych):
Karolina Kowalczyk

czwartek, 05 październik 2017 16:09

Na naszej Uczelni 22 września br. odbyła się uroczysta Inauguracja roku akademickiego 2017/2018.
Wykład otwierający pt. „Do młodości dochodzi się z wiekiem” poprowadził prof. dr hab. n. med. Krzysztof Bielecki.
Po uroczystości goście udali się do klubu Rehab WSR na koncert jazzowy duetu Miłosz Wośko (pianino + syntezatory) oraz Rafał Ptaszyński (bass).

piątek, 11 sierpień 2017 11:50

Informujemy, że Dyplomy mogą Państwo odbierać od 16.08.2017r., w godzinach 8.30 – 13.30.

wtorek, 11 lipiec 2017 13:16
Szanowni Państwo,

Informujemy, że Dział Rekrutacji WSR jest czynny w godzinach:

poniedziałek - piątek       9.00 -15.00

Rekrutacja: pokój nr. 14 (parter)

W dniach 9-11 czerwca 2017 w Szczyrku zespół składający się ze studentów III roku ratownictwa medycznego reprezentował po raz pierwszy Wyższą Szkołę Rehabilitacji w VIII Ogólnopolskich Zawodach Uczelni Wyższych w Ratownictwie Medycznym.

Naszą uczelnię godnie reprezentowali:

• Marta Ratyńska (kierownik zespołu),
  • Kamil Milerski,
  • Tomasz Frydrychowicz

oraz opiekun mgr Paweł Świniarski.

wsr wsrmed rehab bistro paleo catering senso-ludki