piątek, 06 październik 2017 10:12

Przedstawiamy skład nowego Samorządu studenckiego i życzymy Samorządowi owocnej współpracy:

Przewodniczący Samorządu Studenckiego:
Łukasz Sieradzan

Z-ca Przewodniczącego Samorządu Studenckiego (dedykowana studentom studiów stacjonarnych):
Paola Kowalska

Z-ca Przewodniczącego Samorządu Studenckiego (dedykowana studentom studiów niestacjonarnych):
Karolina Kowalczyk

czwartek, 05 październik 2017 16:09

Na naszej Uczelni 22 września br. odbyła się uroczysta Inauguracja roku akademickiego 2017/2018.
Wykład otwierający pt. „Do młodości dochodzi się z wiekiem” poprowadził prof. dr hab. n. med. Krzysztof Bielecki.
Po uroczystości goście udali się do klubu Rehab WSR na koncert jazzowy duetu Miłosz Wośko (pianino + syntezatory) oraz Rafał Ptaszyński (bass).

piątek, 11 sierpień 2017 11:50

Informujemy, że Dyplomy mogą Państwo odbierać od 16.08.2017r., w godzinach 8.30 – 13.30.

wtorek, 11 lipiec 2017 13:16
Szanowni Państwo,

Informujemy, że Dział Rekrutacji WSR jest czynny w godzinach:

poniedziałek - piątek       9.00 -15.00

Rekrutacja: pokój nr. 14 (parter)

W dniach 9-11 czerwca 2017 w Szczyrku zespół składający się ze studentów III roku ratownictwa medycznego reprezentował po raz pierwszy Wyższą Szkołę Rehabilitacji w VIII Ogólnopolskich Zawodach Uczelni Wyższych w Ratownictwie Medycznym.

Naszą uczelnię godnie reprezentowali:

• Marta Ratyńska (kierownik zespołu),
  • Kamil Milerski,
  • Tomasz Frydrychowicz

oraz opiekun mgr Paweł Świniarski.

bieg tyma 2017

Wyższa Szkoła Rehabilitacji została partnerem III Biegu im. Stanisława Tyma o Puchar Prezydenta m. st. Warszawy, który odbędzie się w sobotę, 1 lipca 2017 roku w Pałacu Kultury i Nauki.

Zapraszamy serdecznie do udziału lub kibicowania uczestnikom.

Zapraszamy studentów I roku fizjoterapii stacjonarnej WSR na obowiązkowe warsztaty i wykłady wg poniższego planu:

Wychodząc naprzeciw nowym trendom w żywieniu człowieka, serdecznie zapraszamy na III Konferencję Naukową WSR

.

Agenda                        Zapisy

czwartek, 04 maj 2017 16:14

W kwietniu w hotelu Sangate w Warszawie odbyła się Gala 10 lat WSR, podczas której oprócz jubileuszowych przemówień zostały wręczone Nagrody Rektora, wyróżnienia, a także podziękowania dla Władz, kadry naukowej oraz administracji. Galę uświetnił występ Teatru Improwizacji AB OVO, oprawę muzyczną i prowadzenie zapewnił DJ Kuba „Kojot” Olszewski, a uczta dla podniebienia, ducha i ciała czekała na każdego z Gości…

wsr wsrmed rehab bistro paleo catering senso-ludki