Aktualności

Zapraszamy studentów I roku fizjoterapii stacjonarnej WSR na obowiązkowe warsztaty i wykłady wg poniższego planu:

Wychodząc naprzeciw nowym trendom w żywieniu człowieka, serdecznie zapraszamy na III Konferencję Naukową WSR

.

Agenda                        Zapisy

czwartek, 04 maj 2017 16:14

W kwietniu w hotelu Sangate w Warszawie odbyła się Gala 10 lat WSR, podczas której oprócz jubileuszowych przemówień zostały wręczone Nagrody Rektora, wyróżnienia, a także podziękowania dla Władz, kadry naukowej oraz administracji. Galę uświetnił występ Teatru Improwizacji AB OVO, oprawę muzyczną i prowadzenie zapewnił DJ Kuba „Kojot” Olszewski, a uczta dla podniebienia, ducha i ciała czekała na każdego z Gości…

21 kwietnia po raz kolejny odwiedzili nas uczniowie I dietetyki i fitness z Zespołu Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Cecylii Plater-Zyberkówny w Piasecznie.

Licealiści brali udział w zajęciach dr Joanny Rachtan- Janickiej „Słodziki i substancje słodzące w żywności”, na których m.in. mogli przeanalizować zawartość cukrów w poszczególnych produktach.

Uczniowie aktywnie uczestniczyli także w warsztatach mgr Moniki Żdżydłowskiej dotyczących ćwiczeń z użyciem sprzętu Thera Band.

31 marca odbyła się Międzynarodowa Konferencja „Postępy nauk o zdrowiu”. Dziękujemy za wspólne, naukowe świętowanie 10-lecia Wyższej Szkoły Rehabilitacji.
Do zobaczenia na kolejnej konferencji!

Przedstawiamy agendę zbliżającej się Międzynarotowej Konferencji "Postępy nauk o zdrowiu"

Zapraszamy na stronę wydarzenia: www.konferencjewsr.pl

wsr wsrmed rehab bistro paleo catering senso-ludki