rekrutacja info 2

Animator promocji zdrowia z ukierunkowaniem na odnowę biologiczną

STUDIA PODYPLOMOWE DWUSEMESTRALNE

Informacje ogólne: specjalność animatora promocji zdrowia z ukierunkowaniem na odnowę biologiczną przygotowuje absolwentów do pracy w zakresie prozdrowotnej działalności zarówno w obszarze profilaktyki pierwotnej jak i wtórnej chorób cywilizacyjnych. Obszar działalności animatora promocji zdrowia i odnowy biologicznej to przede wszystkim gabinety odnowy biologicznej i SPA,  kluby sportowe i rekreacyjne, ośrodki wypoczynku. Również przygotowanie do udziału w projektach zajmujących się promowaniem prozdrowotnego stylu życia. Program studiów zapewnia również odświeżenie i uzupełnienie o nowe treści wiadomości wśród osób już prowadzących zajęcia prozdrowotne, zabiegi odnowy biologicznej. W trakcie studiów studenci zostaną wyposażeni w wiedzę z zakresu medycyny fizykalnej, laseroterapii, ultradźwięków, balneologii i balneoterapii, alternatywnych technik masażu i elementów psychologii z zakresu metod psychoregulacyjnych i relaksacyjnych oraz nabywają umiejętności programowania działań mających na celu aktywny prozdrowotny styl życia. Program studiów zapewnia profesjonalne przygotowanie do wykonywania szerokiej gamy zabiegów z zakresu odnowy biologicznej oraz ich programowania.

Zajęcia w dużej mierze mają charakter praktyczny, dlatego też wymagana jest obecność. Praktyczne wskazówki wykładowców pozwolą studentowi na lepsze i pełniejsze poszerzenie swoich umiejętności.

Warunkiem ukończenia studiów podyplomowych i otrzymania świadectwa ukończenia studiów podyplomowych jest zaliczenie wszystkich cząstkowych egzaminów i zaliczeń, rozliczenie z dziekanatem studiów podyplomowych oraz zdanie egzaminu końcowego.

Adresaci:

Studia podyplomowe kierowane są do absolwentów studiów wyższych o kierunkach: medycznych, fizjoterapia, turystyka i rekreacja oraz wychowanie fizyczne.

Wykładowcy:

Naszą kadrę tworzą wykładowcy z wieloletnim doświadczeniem dydaktyczno naukowym jak i zawodowym w obszarze promocji zdrowia i odnowy biologicznej. Współpracujemy
z najlepszymi placówkami medycznymi oraz sportowymi w Polsce gdzie studenci odbywają praktyki, m.in. z Centrum Kompleksowej Rehabilitacji, Konstancin- Jeziorna.

• dr Marek Łyp
  • dr Marek Graczyk
  • dr Robert Liana
  • dr Anna Kopiczko
  • mgr Magdalena Żółtek-Rozwadowska
  • mgr Zygmunt Bartosiewicz
  • mgr Dariusz Tomczyk

Ilość godzin teoretycznych: w 1 semestrze 71h, w 2 semestrze 67h
Ilość godzin praktycznych: w 1 semestrze 74h,  w 2 semestrze 70h

Opłaty/Zasady naboru/Dokumenty do pobrania:

• opłata za wpisowe: 100
  • opłata rekrutacyjna: 50
  • opłata za studia za rok z góry: 4320 (1×4320)
  • opłata za studia semestralna: 2400 (2×2400)
  • opłata za studia ratalna: 500 (10×530)

DLA ABSOLWENTÓW WSR 10% ZNIŻKI ORAZ BEZ WPISOWEGO.

Zasady naboru:

Studenci przyjmowani są według kolejności zgłoszeń

Warunki przyjęcia:

• Warunkiem koniecznym do zapisania się na Uczelnię jest rejestracja online
  • Złożenie wymaganych dokumentów w ciągu 14 dni od momentu zalogowania się

Wymagane dokumenty:

1. Karta ewidencyjna drukowana po zakończeniu rekrutacji online
  2. Podanie
  3. Dyplom ukończenia studiów wyższych lub odpis
  4. Kserokopia dowodu wniesienia wpisowego oraz opłaty rekrutacyjnej
  5. Kserokopia dowodu osobistego
  6. Deklaracja płatności
  7. Dwa egzemplarze umowy o warunkach płatności

Kontakt:

Podczas całego toku studiów mogą się Państwo z nami kontaktować:

1. W sprawach formalnych związanych z tokiem studiów:
  2. W sprawach merytorycznych związanych z programem nauczania oraz organizacją zajęć:
    mgr Gabriela Nowińska, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., 604 217 400, 22 535 01 44
  3. W sprawach finansowych:
    mgr Gabriela Nowińska, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., 604 217 400

Kontakt z Działem Studiów Podyplomowych

Dziekanat studiów podyplomowych

Godziny otwarcia: pon.–pt. 9.00–15.00

tel.: 22 535-01-41, 22 535-01-43, 22 535-01-44

fax: 22 397-41-62

Dziekanat mieści się na parterze w pokoju nr 14.

Pełnomocnik Dziekana ds. studiów podyplomowych, kursów i szkoleń

mgr Gabriela Nowińska

tel.: 22 535-01-44

gabriela.nowinska@wsr.edu.pl