Aktualności

Wszystkich studentów i absolwentów (do 12 miesięcy od dnia zakończenia studiów) zainteresowanych wyjazdem na praktyki zagraniczne w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2017/2018 zapraszamy do składania wniosków.
W programie Erasmus+ na praktykę studencką można wyjechać do zagranicznego przedsiębiorstwa/firmy, placówki naukowo-badawczej, organizacji non-profit i do innych instytucji (jednostki administracji państwowej, muzea, biblioteki, szpitale itp.).
Nie można odbyć praktyk Erasmusa w instytucjach unijnych, w instytucjach odpowiedzialnych za zarządzanie unijnymi programami.

WSR Warszawa we współpracy z Firma MB Consulting działająca od 10 lat na zlecenie francuskich placówek medycznych (szpitale, kliniki, centra rehabilitacji) oraz kompleksów odnowy biologicznej (centra termalne i talasoterapeutyczne) zapraszają studentów Fizjoterapii do uczestniczenia w programie międzynarodowych praktyk (Erasmus+) w renomowanych ośrodkach medycznych Północnej Francji oraz oferują absolwentom studiów II stopnia, atrakcyjne oferty zatrudnienia na terenie całej Francji  na kontraktach sezonowych oraz długoterminowych.

Wszystkich studentów i absolwentów (do 12 miesięcy od dnia zakończenia studiów) zainteresowanych wyjazdem na praktyki zagraniczne w ramach programu Erasmus+ w semestrze letnim roku akademickim 2016/2017 zapraszamy do składania wniosków.
W programie Erasmus+ na praktykę studencką można wyjechać do zagranicznego przedsiębiorstwa/firmy, placówki naukowo-badawczej, organizacji non-profit i do innych instytucji (jednostki administracji państwowej, placówki medyczne, centra rehabilitacji, stacje pogotowia, ośrodki SPA, szpitale itp.).

piątek, 16 wrzesień 2016 16:33

Wszelkie zmiany danych personalnych tj. :

numery telefonów,

adresy zamieszkania i do korespondencji,

zmiany nazwiska,

stanu cywilnego,

adresów e-mail,

dowodów osobistych,

nr PESEL ( obcokrajowcy)

muszą być przez Państwa na bieżąco aktualizowane.

Powyższe informację proszę przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

wsr wsrmed rehab bistro paleo catering senso-ludki