projety eu

Baner www

Ty i Twoje potrzeby

1

Dla nas liczysz się TY i Twoje potrzeby, które staramy się zaspokajać w pełnym wymiarze – od podstawowych do potrzeb wyższego poziomu, takich jak potrzeba bezpieczeństwa, przynależności, uznania i samorealizacji.

W ramach potrzeb podstawowych zapewniamy Studentom WSR posiłki w Bistro WSR, które smakują jak u Mamy, a także zapewniamy miejsce odpoczynku, dyskusji, zabawy - REHAB CLUB.

Bistro WSR
Rehab Club

2

W ramach realizacji potrzeb wyższych poziomów zaspokajamy potrzebę bezpieczeństwa - poprzez zdobycie ekskluzywnych umiejętności gwarantujących pracę w swoim zawodzie i pewność zatrudnienia, natomiast potrzeby społeczne – związane
z kontaktem z ludźmi – są zapewniane poprzez środowisko pracy przynoszące satysfakcję z wykonywanych obowiązków.

Psycholog medyczny, Fizjoterapeuta, Ratownik medyczny, Dietetyk - zawody budzące pozytywne emocje, cieszące się społecznym uznaniem, przynoszące stabilizację życiową i prestiż, elitarne, a przede wszystkim należące do zawodów najbardziej poszukiwanych przez pracodawców w PL, UE, USA, Japonii.

Ukończenie WSR zapewnia także realizację najwyższego poziomu potrzeb, jakim jest potrzeba uznania w obrębie organizacji i wśród ludzi tworzących środowisko pracy. Należy w tym miejscu wymienić także potrzebę pewności siebie, sukcesu, samospełnienia oraz optymistycznego spoglądania w przyszłość, dzięki czemu uświadamiamy sobie swój potencjał oraz jesteśmy po prostu SZCZĘŚLIWI. Postawy altruistyczne - zgodne z mottem WSR "Nigdy nie ustawaj w czynieniu dobra" - wyrażające się
w pomaganiu innym - urzeczywistniają dążenie do samorealizacji, rozwijania swoich talentów, a także do potwierdzenia własnej wartości.

Potrzeby kształtują nasze życie, systemy wartości, a także relacje z innymi ludźmi. Są zaspokajane stopniowo, tzn. potrzeby wyższego rzędu aktywizują się dopiero po zaspokojeniu niższych.

Wyższa Szkoła Rehabilitacji w Warszawie pomoże Tobie osiągnąć pełną SATYSFAKCJĘ ŻYCIOWĄ i realizację wszystkich poziomów potrzeb.

3
Hierarchia potrzeb wg. A. Maslowa