4 stycznia, 2021

Day

Szanowni Państwo W związku z licznymi pytaniami odnośnie szczepienia informujemy że: Uczelnia zgodnie z wytycznymi w dniu 28.12.2020 przekazała listę osób chętnych do zaszczepienia do szpitala węzłowego znajdującego się na terenie dzielnicy Praga-Południe przy ul. Grenadierów 51/59 – Szpital Grochowski).
Drodzy Studenci WSR, Z radością informujemy, że decyzją Komisji Europejskiej Wyższa Szkoła Rehabilitacji w dniu 22.12.2020 otrzymała Kartę Erasmusa dla Szkolnictwa Wyższego (ECHE) - Erasmus Charter for Higher Education) na kolejne lata programu tj. lata 2021-2027. Dzięki temu nasza uczelnia może kontynuować realizację działań programu ERASMUS+ w kolejnych latach, wysyłać i przyjmować studentów oraz pracowników...