14 stycznia, 2021

Day

Drodzy studenci, Serdecznie zapraszamy do udziału w rekrutacji na mobilności (wyjazdy na studia i na praktyki) w programie Erasmus+ na rok akademicki 2021/2022. Pobierz niezbędne dokumenty (formularze aplikacyjne w języku PL i ENG) >> Należy je nadesłać na adres:anna.tomczyk@wsr.edu.pl lub dostarczyć osobiście do Biura ds. Współpracy Międzynarodowej (p. nr 12, parter). Zapoznaj się z regulaminami...
Wyższa Szkoła Rehabilitacji informuje, że rozpoczęło się przydzielanie terminów na szczepienia przeciw Sars Cov -19 w ramach “grupy 0”. Informacje o terminach rozsyłane są przez koordynatora do studentów w kolejności zarejestrowanych zgłoszeń i zależą od terminów przydzielonych przez szpital węzłowy.