Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Aktualizacja zarządzenia Rektora WSR z dn. 12 marca 2020

Szanowni Studenci, Wykładowcy i Pracownicy WSR,

W związku z przedłużającym się zagrożeniem epidemicznym spowodowanym koronawirusem oraz zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 24 kwietnia 2020 r., zajęcia dydaktyczne na terenie uczelni zostają zawieszone do 24 maja br. Tym samym zarządzenie Rektora WSR z 12 marca 2020 w sprawie przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się wirusa SARS CoV-2 (COVID-19) ulega uaktualnieniu w powyższym zakresie i obowiązuje z chwilą publikacji.

Zajęcia online będą natomiast dalej realizowane zgodnie z planem z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

Więcej informacji na stronie Ministerstwa >>>

W razie pytań związanych ze zdalnym prowadzeniem zajęć, zachęcam do kontaktu na adres:
dziekanat@wsr.edu.pl

Wyższa Szkoła Rehabilitacji dołoży wszystkich starań, aby dalszy proces edukacji przebiegał sprawnie i spełniał najwyższe standardy dynamicznie zmieniającej się e-rzeczywistości, realizując jednocześnie wszystkie  podstawy programowe.

Razem musimy sprostać nowym wyzwaniom, wykorzystując przy tym zdobyte ostatnio doświadczenia i własny potencjał. Wierzymy, że, parafrazując hasło WSR – ZDROWE KIERUNKI PRZYSZŁOŚCI, wspólnie zbudujemy model Uczelni wyprzedzający swój czas…

Z wyrazami szacunku,
Lidia Nowińska
Dziekan Wyższej Szkoły Rehabilitacji

GDPR

    Skip to content