piątek, 15 luty 2019 13:50
czwartek, 14 luty 2019 13:13
środa, 03 październik 2018 07:43

28 września 2018 w Wyższej Szkole Rehabilitacji odbyła się uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2018/2019.

Senat, studentów, pracowników uczelni oraz zaproszonych gości powitał Jego Magnificencja Rektor WSR prof. zw. dr hab. n. med. Jerzy E. Kiwerski.

Wykład inauguracyjny „Ból jako wiodący objaw choroby” wygłosił prof. dr hab. n. med. Krzysztof Bielecki.

Wyższa Szkoła Rehabilitacji po raz kolejny została parterem Biegu im. Stanisława Tyma o puchar Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy, na XXX piętro PKiN.

BIEG TYMA 1920X1080 loga

WSR zorganizuje STREFĘ MASAŻU, w której każdy uczestnik biegu będzie mógł skorzystać z masażu sportowego.

Na uczestników-miłośników towerruningu czeka wyjątkowe wyzwanie – pokonanie 30 pięter, tj. ok. 790 stopni, w jak najkrótszym czasie.

Podczas 6 edycji ORLEN Warsaw Marathon, Carolina Medical Center i studenci/tki WSR współtworzyli Strefę Masażu, w której ponad 800 maratończyków skorzystało z masażu sportowego.

Jeszcze raz wielkie podziękowania dla naszych studentów za ich zaangażowanie i pozytywną energię! Stworzyliście wyjątkową atmosferę.

Dziękujemy Carolina Medical Center za znakomitą współpracę.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom maratonu.

studia z przyszlosciaNowy kierunek WSR - PSYCHOLOGIA MEDYCZNA - otrzymał
Certyfikat STUDIA Z PRZYSZŁOŚCIĄ 2018 przyznany w III edycji Ogólnopolskiego Programu Akredytacji Kierunków Studiów "Studia z Przyszłością". Certyfikat przyznany został na podstawie opinii Komisji Eksperckiej, reprezentującej Fundację Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego oraz środowiska akademickie i gospodarcze.

wtorek, 27 marzec 2018 08:24

OGROMNIE SIĘ CIESZYMY – ZEBRALIŚMY PONAD 24 L KRWI OD HONOROWYCH KRWIODAWCÓW PODCZAS AKCJI, KTÓRĄ PRZEPROWADZILIŚMY 24 MARCA NA NASZEJ UCZELNI.

Bardzo dziękujemy wszystkim Honorowym Dawcom za oddanie krwi i poświęcenie swojego czasu!

Specjalne podziękowania dla Studentów WSR za tak liczne przybycie i wsparcie tej akcji. Jesteście wspaniali.

Jesteśmy wdzięczni Pani Doktor oraz Paniom Pielęgniarkom z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa W Warszawie za sprawne przeprowadzenie poboru krwi.

Motto WSR – „Nigdy nie ustawajcie w czynieniu dobra”.

Szanowni Państwo,

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż 11 stycznia 2018, Uchwałą Nr 25/2018, Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej nadało Wydziałowi Rehabilitacji WSR „uprawnienia do prowadzenia kształcenia na kierunku Dietetyka na poziomie studiów drugiego stopnia o profilu praktycznym”.

Możliwość uzyskania tytułu magistra na w/w kierunku będziemy mogli zaoferować Państwu od marca br., ale REKRUTACJA, która potrwa do 25 lutego, rozpoczyna się już DZISIAJ.

Nabór na semestr letni 2018 drugiego stopnia DIETETYKI WSR jest WYJĄTKOWY, gdyż uzyskanie tytułu magistra będzie możliwe w zaledwie 3 SEMESTRY, zamiast zwyczajowych 4 (wg rozporządzenia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego – studia II stopnia mogą trwać nie krócej niż 3 semestry przy realizacji tego samego programu nauczania jak 2-letnich studiów).

18-MIESIĘCZNY cykl studiów zamiast 24-miesięcznego pozwoli Wam na „zaoszczędzenie” czasu oraz zmniejszenie całkowitych kosztów nauki o półroczne opłaty. Pogodzenie życia zawodowego z podnoszeniem kwalifikacji ułatwi NIESTACJONARNA forma studiów, a zdobyty tytuł zapewni bezpieczną przyszłość i satysfakcję zawodową.

Dodatkową formą „zachęty” do podjęcia decyzji, jest BEZPŁATNE WPISOWE oraz 50 zł OPŁATY REKRUTACYJNEJ.

ABSOLWENCI DIETETYKI WSR I stopnia – 10% rabatu na I SEMESTR

ZDROWE KIERUNKI PRZYSZŁOŚCI – BĄDŹ MAGISTREM DIETETYKI – APLIKUJ TERAZ

http://www.wsr.edu.pl, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., 22 535 01 59

Zapraszamy do udziału w mistrzostwach, które zostaną rozegrane w ramach IV eliminacji AZS Winter Cup, 9 LUTEGO 2018 na stoku Czorsztyn-Ski Kluszkowce.
Na stronie http://azs.waw.pl/amw/narciarstwo/ został opublikowany komunikat dotyczący tych zawodów.
Zawodnicy/zawodniczki, które chcą być sklasyfikowane w AMWiM muszą zostać zgłoszone przez Elektroniczny system zgłoszeń E-madzia oraz posiadać ważny Certyfikat Przynależności Akademickiej oraz legitymacje AZS lub ISIC-AZS na rok akademicki 2017/18.

Przypominam również, że zgodnie z informacjami w Regulaminie Technicznym AMP dla Narciarstwa alpejskiego:
zawodnicy i zawodniczki mogą zdobyć dodatkowe punkty AZS, które będą miały istotne znaczenie przy tworzeniu list startowych AMP w Narciarstwie.