IV Konferencja Naukowa WSR dla dietetykow 1 grudnia 2018

Serdecznie zapraszamy do zapisów przez formularz na stronie konferencji >>.

Agenda znajduje się na stronie konferencji >>.

Za udział w konferencji wydawane będą certyfikaty. Ilość miejsc jest ograniczona.

20181214 konferencja pedagogiczna

Głównym celem konferencji jest przedstawienie strategii oraz metod terapeutycznych wykorzystywanych do stymulacji rozwoju dzieci z różnymi problemami oraz zaburzeniami rozwojowymi. Uczestnicy konferencji będą mogli się zapoznać z najnowszą wiedzą naukową i działaniami praktycznymi związanymi z diagnostyką i usprawnianiem dzieci oraz wspieraniem ich rodzin.

W konferencji wezmą udział znani i cenieni specjaliści z różnych ośrodków akademickich w kraju oraz praktycy zajmujący się problemami zaburzeń rozwojowych dziecka.

Konferencja skierowana jest do nauczycieli, terapeutów, specjalistów: psychologów, pedagogów, logopedów, studentów kierunków psychologiczno – pedagogicznych oraz wszystkich specjalistów działających w obszarze edukacji i terapii dzieci i młodzieży.

Agenda znajduje się na stronie konferencji >>.

Serdecznie zapraszamy do zapisów przez formularz >>.

Za udział w konferencji wydawane będą certyfikaty.  Ilość miejsc jest ograniczona.

Szanowni Państwo,

Informujemy, że do końca listopada 2018r. obowiązują następujące godziny pracy dziekanatu:

Poniedziałek:    10:00 – 15:30

Wtorek:              NIECZYNNY

Środa:                 10:00-15:30

Czwartek:           NIECZYNNY

Piątek:                13:00 – 17:00

Sobota:               8:00 – 15:00

środa, 03 październik 2018 07:43

28 września 2018 w Wyższej Szkole Rehabilitacji odbyła się uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2018/2019.

Senat, studentów, pracowników uczelni oraz zaproszonych gości powitał Jego Magnificencja Rektor WSR prof. zw. dr hab. n. med. Jerzy E. Kiwerski.

Wykład inauguracyjny „Ból jako wiodący objaw choroby” wygłosił prof. dr hab. n. med. Krzysztof Bielecki.

środa, 03 październik 2018 07:09

Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję Konferencji Naukowej WSR dla dietetyków, która odbędzie się w 01.12.2018 r. Już wkrótce podamy informację o zapisach.

20181003 konferencja grudzien web

Serdecznie zapraszamy do zapisów przez formularz na stronie konferencji >>.

Agenda znajduje się na stronie konferencji >>.

Wyższa Szkoła Rehabilitacji po raz kolejny została parterem Biegu im. Stanisława Tyma o puchar Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy, na XXX piętro PKiN.

BIEG TYMA 1920X1080 loga

WSR zorganizuje STREFĘ MASAŻU, w której każdy uczestnik biegu będzie mógł skorzystać z masażu sportowego.

Na uczestników-miłośników towerruningu czeka wyjątkowe wyzwanie – pokonanie 30 pięter, tj. ok. 790 stopni, w jak najkrótszym czasie.

Podczas 6 edycji ORLEN Warsaw Marathon, Carolina Medical Center i studenci/tki WSR współtworzyli Strefę Masażu, w której ponad 800 maratończyków skorzystało z masażu sportowego.

Jeszcze raz wielkie podziękowania dla naszych studentów za ich zaangażowanie i pozytywną energię! Stworzyliście wyjątkową atmosferę.

Dziękujemy Carolina Medical Center za znakomitą współpracę.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom maratonu.

studia z przyszlosciaNowy kierunek WSR - PSYCHOLOGIA MEDYCZNA - otrzymał
Certyfikat STUDIA Z PRZYSZŁOŚCIĄ 2018 przyznany w III edycji Ogólnopolskiego Programu Akredytacji Kierunków Studiów "Studia z Przyszłością". Certyfikat przyznany został na podstawie opinii Komisji Eksperckiej, reprezentującej Fundację Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego oraz środowiska akademickie i gospodarcze.

wtorek, 27 marzec 2018 08:24

OGROMNIE SIĘ CIESZYMY – ZEBRALIŚMY PONAD 24 L KRWI OD HONOROWYCH KRWIODAWCÓW PODCZAS AKCJI, KTÓRĄ PRZEPROWADZILIŚMY 24 MARCA NA NASZEJ UCZELNI.

Bardzo dziękujemy wszystkim Honorowym Dawcom za oddanie krwi i poświęcenie swojego czasu!

Specjalne podziękowania dla Studentów WSR za tak liczne przybycie i wsparcie tej akcji. Jesteście wspaniali.

Jesteśmy wdzięczni Pani Doktor oraz Paniom Pielęgniarkom z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa W Warszawie za sprawne przeprowadzenie poboru krwi.

Motto WSR – „Nigdy nie ustawajcie w czynieniu dobra”.