Aktualności

W dniach 16-18 maja br. w Szczyrku zespół studentów III roku ratownictwa medycznego w składzie: Jan Świtała – kierownik zespołu, Klaudia Grażyńska, Marek Pokrzywiński oraz mgr Paweł Świniarski – opiekun, reprezentował Wyższą Szkołę Rehabilitacji w X Mistrzostwach Polski Uczelni Wyższych w Ratownictwie Medycznym.
 W rywalizacji udział wzięło 21 drużyn z całej Polski oraz dwa zespoły z zagranicy: Norwegii i Wielkiej Brytanii w ramach programu Erasmus+.

piątek, 19 kwiecień 2019 05:49

14 kwietnia studenci fizjoterapii z WSR wspierali biegaczy po wysiłku podczas Orlen Warsaw Marathon!

poniedziałek, 15 kwiecień 2019 10:45

Oto krótkie wspomnienie z 14. PZU Półmaratonu Warszawskiego, gdzie studenci/tki fizjoterapii z WSR masowali zmęczonych po biegu maratończyków.

201903 rehabilitacjaactiv zaproszenie badania

Wraz z ACTIV Centrum Rehabilitacji poszukujemy chętnych do udziału w badaniach naukowych ⬇️⬇️⬇️

www.rehabilitacja-activ.pl

piątek, 15 luty 2019 13:50

201903 dzien otwarty web

16 marca / Dzień Otwarty WSR / 11:00-15:00

Serdecznie zapraszamy, będzie to okazja by poznać bliżej naszą Uczelnię ❗️

PROGRAM:

✅ HALL WSR (parter) / Aula Główna WSR / Uczelnia – sale ćwiczeniowe / Klub studencki Rehab WSR / Bistro WSR

✅ 11:00 – 15:00 – prezentacja kierunków studiów, spotkania z wykładowcami, zwiedzanie Uczelni; stoisko WSR i stoisko masażu (hol przed Aulą Główną (parter))

✔️ 11:00 – 12:40 prezentacja kierunków studiów – AULA GŁÓWNA WSR (parter)

• 11:00 – 11:20 WSR – STUDIUJ Z NAMI – ZDROWE KIERUNKI PRZYSZŁOŚCI
  • 11:20 – 11:40 Prezentacja kierunku FIZJOTERAPIA
  • 11:40 – 12:00 Prezentacja kierunku DIETETYKA
  • 12:00 – 12:20 Prezentacja kierunku PSYCHOLOGIA MEDYCZNA
  • 12:20 – 12:40 Pokaz RATOWNICTWA MEDYCZNEGO

✔️ 12:40 – 15:00 zwiedzanie Uczelni

środa, 03 październik 2018 07:43

28 września 2018 w Wyższej Szkole Rehabilitacji odbyła się uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2018/2019.

Senat, studentów, pracowników uczelni oraz zaproszonych gości powitał Jego Magnificencja Rektor WSR prof. zw. dr hab. n. med. Jerzy E. Kiwerski.

Wykład inauguracyjny „Ból jako wiodący objaw choroby” wygłosił prof. dr hab. n. med. Krzysztof Bielecki.

Wyższa Szkoła Rehabilitacji po raz kolejny została parterem Biegu im. Stanisława Tyma o puchar Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy, na XXX piętro PKiN.

BIEG TYMA 1920X1080 loga

WSR zorganizuje STREFĘ MASAŻU, w której każdy uczestnik biegu będzie mógł skorzystać z masażu sportowego.

Na uczestników-miłośników towerruningu czeka wyjątkowe wyzwanie – pokonanie 30 pięter, tj. ok. 790 stopni, w jak najkrótszym czasie.

Podczas 6 edycji ORLEN Warsaw Marathon, Carolina Medical Center i studenci/tki WSR współtworzyli Strefę Masażu, w której ponad 800 maratończyków skorzystało z masażu sportowego.

Jeszcze raz wielkie podziękowania dla naszych studentów za ich zaangażowanie i pozytywną energię! Stworzyliście wyjątkową atmosferę.

Dziękujemy Carolina Medical Center za znakomitą współpracę.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom maratonu.

studia z przyszlosciaNowy kierunek WSR - PSYCHOLOGIA MEDYCZNA - otrzymał
Certyfikat STUDIA Z PRZYSZŁOŚCIĄ 2018 przyznany w III edycji Ogólnopolskiego Programu Akredytacji Kierunków Studiów "Studia z Przyszłością". Certyfikat przyznany został na podstawie opinii Komisji Eksperckiej, reprezentującej Fundację Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego oraz środowiska akademickie i gospodarcze.