opieka i rehabilitacja w geriatrii event 1

Serdecznie zapraszamy na wykład otwarty dotyczący opieki nad osobami starszymi, który odbędzie się 18 maja 2016 o godz. 16:00 w Wyższej Szkole Rehabilitacji w Warszawie, ul. Kasprzaka 49.

Wykład poprowadzi Pani mgr Iwona Drewnik.

WSTĘP WOLNY

Starzejące się społeczeństwo – stale rosnąca liczba osób z ograniczoną sprawnością wymaga przygotowania od kadry medycznej pracującej z takimi osobami. U osób starszych ograniczenia wynikają ze zmian toczących się w ich organizmie, ale niektóre z nich można spowolnić. Rehabilitacja ma na celu przywracanie sprawności na wielu poziomach.

mgr IWONA DREWNIK

Ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny, kierunek: fizjoterapia. Posiada certyfikat psychoonkologa. Jest wykładowcą na kierunku fizjoterapii w Wyższej Szkole Rehabilitacji w Warszawie. Pracuje jako fizjoterapeuta w Fundacji Hospicjum Onkologicznego św. Krzysztofa w Warszawie.