Aktualności

Wyższa Szkoła Rehabilitacji w Warszawie zaprasza do odwiedzenia swojego stoiska (nr 65) podczas XXXIII Międzynarodowego Salonu Edukacyjnego PERSPEKTYWY 2020, który odbędzie się w dniach 6-7 marca 2020, w godzinach 9 -17, w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Podczas Targów przedstawimy ofertę Uczelni oraz zaprezentujemy każdy z oferowanych kierunków: Fizjoterapię, Dietetykę, Ratownictwo medyczne, Psychologię medyczną. Na stoisku odwiedzających czeka szereg atrakcji, w tym analiza składu ciała metodą BIA "TANITA", dzięki której będzie można poznać wskaźniki budowy ciała, sprawdzić ilość i rozkład tkanki tłuszczowej, czy monitorować przyrosty masy mięśniowej.

Pierwszego dnia Salonu (6 marca) w godz. 12:00-15:00 - odbędzie się pokaz Kinezjotapingu oraz Terapii manualnej tkanej miękkich, a od godz. 14:40 do 15:40 zapraszamy do Sali Goethego ( II p.) na warsztaty Pierwsza Pomoc Psychologiczna WSR. Zajęcia poprowadzi psycholog – Pani Dorota Maliszewska, a pozwolą one odpowiedzieć na pytania i jak zareagować, gdy:

• ktoś przekracza Twoje granice
  • kiedy czujesz, że trudno jest ci porozumieć się z otoczeniem
  • szukasz pomocy, ale nie wiesz jak o nią poprosić
  • czujesz się nie zawsze zrozumiany przez rówieśników

WSTĘP BEZPŁATNY!!!

WSR – ZDROWE KIERUNKI PRZYSZŁOŚCI