DzieńOtwartyWSR 03.2020 odwolane

ZAPRASZAMY na DZIEŃ OTWARTY WSR, który odbędzie się 14 marca 2020, w godz. 10-14, na terenie Uczelni przy ul. Kasprzaka 49.

Jeśli chcesz poznać ofertę studiów WSR, zasady tegorocznej rekrutacji, czy też porozmawiać z Wykładowcami bądź Studentami, którzy odpowiedzą na Twoje pytania i oprowadzą po ciekawych miejscach na Uczelni - to PRZYJDŹ I POZNAJ ZDROWE KIERUNKI PRZYSZŁOŚCI.

W programie:

10.00 - 10.15 - POWITANIE Kandydatów
10.15 - 10:30 - PREZENTACJA WSR (Aula Główna WSR)
10.30 - 12.00 - PREZENTACJE KIERUNKÓW (Aula Główna WSR)

• Fizjoterapia
  • Dietetyka
  • Ratownictwo medyczne
  • Psychologia medyczna - TYLKO W WSR

12.00 - 14.00 - ZWIEDZANIE Uczelni, SPOTKANIA z Wykładowcami i Studentami, KONSULTACJE, WARSZTATY

12:00 - 13:00 "Badanie jawnych i ukrytych potrzeb psychicznych i sposobów komunikowania" - WARSZTAT Psychologii medycznej prowadzony przez Panią dr Elżbietę Trylińską-Tekielską

DKMS - Pokonajmy Nowotwory Krwi

10.00- 14:00 - STOISKO WSR / pokaz KINEZJOTAPINGU / pokaz TERAPII MANUALNEJ TKANEK MIĘKKICH / pokaz ANALIZY SKŁADU CIAŁA metodą BIA "TANITA" / DZIEŃ DAWCY SZPIKU WSR (hall przed Aulą Główną)

Zgodnie z mottem naszej Uczelni „Nigdy nie ustawaj w czynieniu dobra” podczas DNIA OTWARTEGO WSR zorganizowaliśmy również DZIEŃ DAWCY SZPIKU WSR, podczas którego Uczestnicy będą mogli zarejestrować się do bazy potencjalnych Dawców krwiotwórczych komórek macierzystych Fundacji DKMS.

ZAPRASZAMY także do dołączenia do wydarzenia na FB >>