Aktualności

Zapraszamy serdecznie na kolejny WERNISAŻ KOOLTURY WSR 2020, który odbędzie się 20 marca br. o godz. 20:00 w klubie REHAB WSR (podziemia Wyższej Szkoły Rehabilitacji, ul. Kasprzaka 49.)

Tym razem pokażemy obrazy Mateusza Kędziory zebrane pod wspólnym tytułem „Kompozycje” oraz posłuchamy rockowych brzmień zespołu SPEAR.

Wystawa będzie bezpłatnie dostępna dla zwiedzających od 21 marca do 10 kwietnia 2020.

MATEUSZ KĘDZIORA urodził się w 1983 roku w Opatowie. W latach 2004-2010 studiował na Wydziale Rzeźby warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych. Zajmuje się głównie malarstwem, fotografią, rzeźbą, tworzeniem muzyki, a ulubionym sposobem spędzania wolnego czasu jest dal niego malowanie obrazów.

spear logoSPEAR – polski zespół rockowy z Warszawy powstał w 2016 r. z inicjatywy wokalistki Marty Maliszewskiej. W 2018 roku grupa otrzymała nagrodę "Undergramy", a w październiku 2019 zaprezentowała się w wielkim finale "Festiwal Młodych Talentów", gdzie została wybrana spośród 300 zespołów (przewodnicząca Jury - Katarzyna Nosowska).
Marta Maliszewska to laureatka wielu konkursów wokalnych, w tym programu The Voice of Poland z grupy Ani Dąbrowskiej oraz Bitwy na Głosy u boku Krzysztofa Cugowskiego. Każdy z pozostałych członków SPEAR to muzycy, którzy współpracowali z wieloma artystami rynku muzycznego. Utwory zespołu były promowane w takich rozgłośniach jak Antyradio, Eska Rock, Radio Bogoria, Pro Rock, Radio Praga. SPEAR obecnie pracuje nad materiałem na płytę, która zwierać będzie 11 autorskich kompozycji.

spear band

Skład zespołu: