Aktualności

Szkolenie Obsługa IBM SPSS Statistics-cz.1. Praca z danymi i obiektami wynikowymi dla  pracowników WSR oraz kadry zarządzającej

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy pracowników WSR oraz kadrę zarządzającą na szkolenie Obsługa IBM SPSS Statistics-cz.1. Praca z danymi i obiektami wynikowymi.

Szkolenie odbędzie się w dn. 17-18.03.2021 w godz. 9-16 w siedzibie Uczelni.

Na stronie znajdują się dokumenty rekrutacyjne na szkolenie.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w szkoleniu proszone są o dostarczenie oryginałów dokumentów załącznik nr 1 i 2, do Biura Projektów WSR, pokój nr 3, do 1.03.2021r.
W przypadku braku możliwości złożenia oryginałów dokumentów, proszę o przesłanie skanów dokumentów na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , obligatoryjnie oryginały należy złożyć w ciągu 14 dni od zgłoszenia na szkolenie. Po zakwalifikowaniu się na listę uczestników należy złożyć w Biurze Projektów do 5.03.2021r. podpisane dokumenty rekrutacyjne (załącznik nr 3, załącznik nr 4 i załącznik nr 5).

W razie pytań, prosimy o kontakt pod nr tel. 22 6262042 lub 795 347 749