Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Bezpłatne konsultacje psychologiczne studentom i pracownikom WSR

Zdajemy sobie sprawę z tego, że aktualna sytuacja może znacząco wpływać na myślenie i przeżywanie emocji, wywołując silną reakcję stresową. W odpowiedzi na rosnącą potrzebę wsparcia psychologicznego wśród studentów i pracowników WSR – katedra Psychologii Medycznej od kwietnia 2021 roku organizuje nieodpłatną pomoc psychologiczną w ramach działań Poradni Psychologicznej WSR.

Oferujemy zdalne wsparcie psychologiczne polegające na wideo rozmowie lub rozmowie telefonicznej w określonych wcześniej terminach.

Wsparcie psychologiczne udzielane jest w formie konsultacji indywidualnych i jest ograniczone do maksymalnie 1 sesji o długości 30 – 50 minut.

Pomoc psychologiczna będzie udzielana zgodnie z naszymi umiejętnościami i kwalifikacjami. W trakcie konsultacji możemy zapewnić rozmowę w duchu empatii, szacunku i akceptacji. Psychoedukację w zakresie radzenia sobie z negatywnymi skutkami stresu oraz wspólne przeanalizowanie możliwych rozwiązań pojawiających się problemów. Porady udzielane są w formie ustnej, z gwarancją zachowania poufności.

UWAGA!!!

Pomoc psychologiczna świadczona w ramach bezpłatnego wsparcia psychologicznego nie jest leczeniem ani terapią. Nie zajmujemy się psychoterapią rozumianą jako leczenie występujących zaburzeń psychicznych.

Konsultacji będą udzielać:

Psycholog  Terminy konsultacji  Kontakt  
Dr Elżbieta Trylińska – Tekielska 

 

Każdy piątek miesiąca w godz. 17.00 -19.00 elzbieta.trylinska-tekielska@wsr.edu.pl

Tel. +48602647316  

Mgr Dorota Maria Maliszewska Każdy poniedziałek miesiąca w godz 17.00-19.00 dorota.maliszewska@wsr.edu.pl

FB psycholog Dorota Maliszewska  

Tel +48 504770313 

Osoby chcące wziąć udział w konsultacjach proszone są o wcześniejszy kontakt sms lub mailowy w celu potwierdzenia terminu konsultacji. 

GDPR

    Skip to content