Bezpłatne warsztaty z firmą BLACKROLL POLSKA

Pod koniec stycznia br. Samorząd WSR razem z firmą BLACKROLL POLSKA zorganizował bezpłatne warsztaty dla Studentów naszej Uczelni. Mogli się oni nauczyć wykorzystania i zastosowania rolki, zarówno w sporcie jak i podczas domowej terapii. Zdobyli widzę o podstawowych technikach rolowania i możliwościach jego zastosowania w automasażu całego ciała. Poznali także korzyści płynące z wykorzystania sprzętu BLACKROLL na co dzień.

Warsztaty prowadził Pan Michał Dachowski – rehabilitant z wieloletnim doświadczeniem w pracy z zawodowymi sportowcami i pacjentami urazowymi, Międzynarodowy Master Trener BLACKROLL, prezenter IFAA i Treningu Biegacza, właściciel kliniki Fizjo4life.

Dziękujemy za uczestnictwo. O kolejnych warsztatach będziemy informowali na bieżąco.