projety eu

2020 banner rekrutacja

Baner www

Warsztaty dietetyczne - zdrowe żywienie dzieci

Prowadzący: Anita Fincham – psychodietetyk

Program:

• Wytyczne WHO, Harvard School of Public Health i IŻŻ jeśli chodzi o żywienie dzieci
  • Uwarunkowania rodzinne i kulturowe (zalety i pułapki)
  • Dzieci są odcięte od pochodzenia i przygotowania jedzenia (dotykanie, krojenie, odczuwanie jako poznawanie jedzenia, a także wspomaganie rozwoju dzieci)
  • Cukier jawny i cukier ukryty – jak go odnaleźć i jak go unikać
  • Rozwijanie dobrych nawyków żywieniowych u dzieci w różnym wieku – regularność, różnorodność, samoregulacja
  • Praca z dzieckiem z nadwaga lub otyłością – edukacja, emocje, motywacja
  • Zabawy rozwijające wiedzę o jedzeniu i dobre nawyki żywieniowe

Więcej na temat warsztatów dietetycznych - Zdrowe żywienie dzieci >>>

Warsztaty dietetyczne - dieta kobiet w ciąży

Prowadzący: Anita Fincham – psychodietetyk

Program:

• Wyobrażenia kobiet na temat diety w ciąży (badanie z 2013 r.)
  • Normy i zalecenia co do makro i mikroskładników oraz podaży energii.
  • Ryzyka związane z niedoborami i nadmiarami składników żywieniowych.
  • Suplementacja (ze szczególnym uwzględnieniem kwasu foliowego i witaminy D3)
  • Rola kwasów Omega 3
  • Choroby związane z jedzeniem i ryzyko dla dziecka (listerioza, toksoplazmoza, salmonelloza)
  • Prawidłowe przyrosty masy ciała w ciąży
  • Cukrzyca ciążowa – dieta i farmakoterapia

Więcej na temat warsztatów dietetycznych - Dieta kobiet w ciąży >>>

Szkolenie pierwszej pomocy dla lekarzy oraz personelu pracującego w gabinetach dentystycznych

Zapraszamy na szkolenie pierwszej pomocy dla lekarzy oraz personelu pracującego w gabinetach dentystycznych.
Jesteś lekarzem lub asystentem stomatologicznym? Jeśli tak, to szkolenie jest dla ciebie!

Celem szkolenia jest ułatwienie lekarzowi skutecznego i jak najprostszego sposobu udzielania pierwszej pomocy w rozmaitych stanach zagrożenia życia.

Szkolenie pierwszej pomocy dla lekarzy, pielęgniarek i ratowników medycznych pracujących w przychodniach POZ i NPL

Zapraszamy na szkolenie pierwszej pomocy dla lekarzy, pielęgniarek i ratowników medycznych pracujących w przychodniach.
Jesteś lekarzem, pielęgniarką lub ratownikiem medycznym? Pracujesz w przychodniach Podstawowej opieki zdrowotnej lub Nocnej pomocy lekarskiej?Jeśli tak, to szkolenie jest dla ciebie!

Seminaria dla ratowników medycznych

Wraz z Centrum Szkoleń WSR organizujemy seminaria dla ratowników medycznych, w  ramach doskonalenia zawodowego ratowników medycznych zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 14 czerwca 2007 r. w sprawie doskonalenia zawodowego ratowników medycznych Dz.U. Nr 112, poz. 775,  oraz Ustawą o Państwowym Ratownictwie Medycznym1 z dnia 8 września 2006 r. (Dz.U. Nr 191, poz. 1410 ze zm.).

Kurs doskonalenia zawodowego dla ratowników medycznych- 120 punktów edukacyjnych

Centrum Szkoleń WSR organizuje Kurs doskonalenia zawodowego (120 punktów edukacyjnych) w  ramach doskonalenia zawodowego ratowników medycznych zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 14 czerwca 2007 r. w sprawie doskonalenia zawodowego ratowników medycznych Dz.U. Nr 112, poz. 775,  oraz Ustawą o Państwowym Ratownictwie Medycznym1 z dnia 8 września 2006 r. (Dz.U. Nr 191, poz. 1410 ze zm.).

Szkolenie przypominające, przygotowujące do egzaminu kwalifikowanej pierwszej pomocy

Centrum Szkoleń WSR serdecznie zaprasza na Szkolenie przypominające, przygotowujące do egzaminu z Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy!

Jest to doskonała propozycja dla osób, którym kończy się ważność zaświadczenia z zakresu KPP.

Zgodnie  § 9. ROZPORZĄDZENIA MINISTRA ZDROWIA z dnia 19 marca 2007 r. w sprawie kursu w zakresie kwalifikowanej pierwszej pomocy.

Kurs z zakresu Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy (KPP)

Kurs z zakresu Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy (KPP) jest kursem ustawowym (ustawa z dnia 08.09.2006r o Państwowym Ratownictwie Medycznym, art. 13), po ukończeniu którego uczestnik otrzymuje tytuł Ratownika.

O tytuł ten mogą ubiegać się osoby będące zrzeszone bądź zatrudnione w jednostce współpracującej z systemem Państwowego Ratownictwa Medycznego

Kurs KPP jest organizowany zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 19 marca 2007 r. w sprawie kursu w zakresie kwalifikowanej pierwszej pomocy.

Szkolenie Pierwszej Pomocy

Zapraszamy na szkolenie Pierwszej Pomocy!

Jest to idealna forma rozszerzenia BHP dla nauczycieli i uczniów, pracowników przedsiębiorstw, firm, instytucji, a także klientów indywidualnych.

Na szkoleniu z zakresu Pierwszej Pomocy zdobędą Państwo wiedzę i umiejętności zachowania się w najczęściej spotykanych stanach zagrożenia życia.