Ćwiczenia kliniczne i praktyki w najbardziej renomowanych placówkach medycznych w Warszawie

Ćwiczenia odbywają się w doskonale wyposażonych pracowniach i w wiodących placówkach medycznych w Warszawie i okolicach, z którymi Uczelnia ściśle współpracuje i ma podpisane długoletnie umowy. Stawiamy na nowoczesność i praktyczne wykształcenie, co przyczynia się do zintegrowania nabytej wiedzy teoretycznej z wiedzą praktyczną.

Studenci zdobywają doświadczenie w zawodzie, poznają środowisko oraz możliwości na rynku pracy. Opanowane umiejętności poszerzają wiedzę, która daje wiele satysfakcji podczas pomagania innym ludziom – zgodnie z mottem WSR: “Nigdy nie ustawaj w czynieniu dobra”. Ćwiczenia kliniczne dają również możliwość dostępu do innowacyjnych, zaawansowanych procedur medycznych, a w zgłębianiu wiedzy pomocna jest Biblioteka WSR, która szczyci się najbogatszym w Polsce specjalistycznym księgozbiorem z dziedziny rehabilitacji.

Sprawdź listę placówek dla wybranego kierunku:

PRACOWNIE FIZYKOTERAPII – najnowocześniejsza, światowej klasy aparatura

PRACOWNIE KINEZYTERAPII I TERAPII RUCHEM – najnowszy system Terapii Master