Dietetyka II stopnia – Studia magisterskie w 1,5 roku!

Jak studiować w dobrej uczelni i mieć stabilną przyszłość?

Kierunek Dietetyka II stopnia zaprasza na wyjątkowy nabór!
Studia magisterskie w 1,5 roku!

Oszczędzaj czas i pieniądze!

Czym jest dietetyka?

DIETETYKA – studia II stopnia to kierunek łączący wiedzę z wielu dziedzin nauki: medycyny, psychologii klinicznej oraz szeroko rozumianej nauki o zdrowiu. Oferuje rzetelne przygotowanie do wykonywania zawodu dietetyka w obszarach psychodietetyki, dietetyki klinicznej oraz sportowej. Studia odbywają się w trybie niestacjonarnym – zjazdowym oraz on-line przy użyciu platformy e-learningowej.

Podczas studiów zdobędziesz wiedzę z zakresu m.in.: żywienia klinicznego, diet alternatywnych i ich skutków, żywienia w różnych dziedzinach aktywności fizycznej, diagnostyki laboratoryjnej, immunologii oraz psychologii klinicznej.

Kto może studiować dietetykę II stopnia?

O przyjęcie na kierunek DIETETYKA – studia II stopnia mogą się ubiegać osoby posiadające dyplom ukończenia studiów pierwszego stopnia na kierunku dietetyka, pielęgniarstwo, położnictwo, technologia żywności i żywienia oraz innych kierunków pokrewnych.

Kandydat na studia powinien cechować się:

• dużą empatią
  • umiejętnością pracy w grupie
  • łatwością nawiązywania kontaktów
  • chęcią nauki w Uczelni, która stawia na rozwój, dobrą atmosferę i profesjonalną kadrę.

Czego nauczysz się na naszej uczelni?

Absolwent kierunku DIETETYKA – studia II stopnia w Wyższej Szkole Rehabilitacji posiada zaawansowaną wiedzę z zakresu żywienia człowieka zdrowego i chorego, zasad przygotowywania potraw oraz profilaktyki chorób dietozależnych, dzięki której będzie mógł podjąć pracę zarówno w placówkach medycznych jak i niemedycznych.

Nasi wykładowcy uwzględniają na zajęciach najnowsze doniesienia światowe z zakresu żywienia. Dowiesz się, co to jest żywność śmieciowa, co powoduje choroby cywilizacyjne, co to jest profilaktyka chorób dietozależnych, czyli co jeść, aby nie chorować, a leczyć jedzeniem. Poznasz unikalną wiedzę o dobroczynnych, bioaktywnych tłuszczach zwierzęcych. Nauczysz się krytycznego przeglądu diet i sposobów odżywiania.

Wiedza i umiejętności, które pozyskasz w Wyższej Szkole Rehabilitacji to unikalna inwestycja także we własne zdrowie i najbliższych, a to jest bezcenne.

Absolwenci tego kierunku nabędą unikalnych umiejętności. Gwarantuje to nowatorski, bardzo przemyślany program studiów i wybitna kadra nauczycieli akademickich.

Jak wygląda nauka na naszej uczelni?

• Nauka na kierunku dietetyka II stopnia trwa 1,5 roku i studenci uzyskują tytuł magistra.
  • Studia prowadzone są w trybie niestacjonarnym.
  • Student zdobywa wiedzę podczas zajęć teoretycznych i praktycznych. Praktyki na naszej uczelni odbywają się w najlepszych placówkach w Warszawie i okolicach.

Na wszystkie kursy i studia podyplomowe nasi studenci mają zniżki, rabaty i możliwość opłat ratalnych.

Na naszej uczelni studenci sami mogą proponować nowe kursy i kierunki studiów podyplomowych! Wszystko co tworzymy na naszej uczelni powstaje z myślą o naszych studentach! Dlatego zachęcamy do współpracy.