Podnoszenie kompetencji poprzez dokształcanie zawodowe

Centrum Szkoleń Wyższej Szkoły Rehabilitacji powstało w 2012r.

Specjalizujemy się w kursach i szkoleniach dla fizjoterapeutów, studentów kierunków medycznych, pedagogicznych oraz osób zainteresowanych tematyką dietetyki, psychologii, rehabilitacji, terapii manualnej, a także gimnastyki korekcyjnej.

Wyższa Szkoła Rehabilitacji to Uczelnia, która  zapewnia wszechstronne przygotowanie studentów w zakresie fizjoterapii, ratownictwa medycznego, dietetyki i psychologii medycznej.
W 2012r. uruchomiliśmy również studia podyplomowe z zakresu szeroko pojętej rehabilitacji.

Organizujemy szkolenia z zakresu Pierwszej Pomocy, a dzięki dużej ilości ćwiczeń praktycznych, uczestnicy szkolenia zyskują umiejętność udzielenia pomocy potrzebującej osobie w sytuacjach wysokiego stresu.

W celu zapoznania się z naszą pełną ofertą zapraszamy na stronę internetową Centrum Szkoleń WSR.