Rozbudowana i nowocześnie wyposażona baza dydaktyczna

WSR zapewnia swoim Studentom doskonałe warunki do kształcenia. Gwarantujemy największą, najlepiej wyposażoną i funkcjonalną bazę dydaktyczną w Polsce wśród niepublicznych uczelni wyższych o profilu medycznym. Już od pierwszego roku Studenci zdobywają wiedzę podczas zajęć teoretycznych i praktycznych.

Ćwiczenia odbywają się w doskonale usprzętowionych pracowniach i w wiodących placówkach medycznych w Warszawie i okolicach, z którymi Uczelnia ściśle współpracuje i ma podpisane długoletnie umowy. Stawiamy na nowoczesność i praktyczne wykształcenie, co przyczynia się do zintegrowania nabytej wiedzy teoretycznej z wiedzą praktyczną.

Studenci zdobywają doświadczenie w zawodzie, poznają środowisko oraz możliwości na rynku pracy. Opanowane umiejętności poszerzają wiedzę, która daje wiele satysfakcji podczas pomagania innym ludziom – zgodnie z mottem WSR: “Nigdy nie ustawaj w czynieniu dobra”. Ćwiczenia kliniczne dają również możliwość dostępu do innowacyjnych, zaawansowanych procedur medycznych, a w zgłębianiu wiedzy pomocna jest Biblioteka WSR, która szczyci się najbogatszym w Polsce specjalistycznym księgozbiorem z dziedziny rehabilitacji.

Lista wybranych placówek, w których realizujemy ćwiczenia kliniczne i praktyki:

 1. Rehmedicon, Warszawa ul. Lisowska 23
 2. CORPOMED – Centrum Rehabilitacji, Wesoła Warszawa Wesoła ul. Wspólna 2c
 3. Zespół Szkół Integracyjnych nr 62 w Warszawie, ul. św. Bonifacego 10 (Gabinet Rehabilitacji)
 4. Instytut Kardiologii, Warszawa, ul. Alpejska 42
 5. Fundacja Hospicjum Onkologiczne, ul. Pileckiego 105, Warszawa
 6. Instytut Gruźlicy i Chorób Płuc, Warszawa ul. Płocka 26
 7. Bezpieczny Dom Opieki “Nestor”, ul. Bobrowiecka 9/bud. B
 8. Samodzielny Wojewódzki Zespół Publicznych Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej w Warszawie, Warszawa, ul. Nowowiejska 27
 9. Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii I Rehabilitacji im. prof. dr hab. med. Eleonory Reicher, Warszawa, ul. Spartańska 1
 10. Szpital na Solcu, Warszawa ul. Solec 93
 11. Szpital “Bielański”, Warszawa ul. Cegłowska 80
 12. Szpital im. W. Orłowskiego, Warszawa ul. Czerniakowska 231
 

 

GDPR

  Skip to content