Rozwijanie pasji – koła naukowe, sekcje sportowe

WSR umożliwia swoim studentom rozwijanie pasji poprzez udział w kołach naukowych czy sekcjach sportowych.

Studenci WSR działając w kołach naukowych rozbudzają i zaspakajają swoje twórcze aspiracje, wymieniają poglądy, promują swoje oryginalne osiągnięcia naukowe, szukają odpowiedzi na nurtujące pytania badawcze, a także nabywają umiejętności organizatorskie.

Sekcje sportowe pomagają natomiast zadbać o kondycję fizyczną dając możliwość zintegrowania się w środowisku studenckim.

KOŁA NAUKOWE WSR

PSYCHOLOGIA MEDYCZNA

Studenckie koło naukowe prowadzone przez dr Elżbietę Trylińską – Tekielską, mgr Dariusza Tomczyka

• „Predyspozycyjność osobowościowa do wyboru określonych kierunków studiów”