IV Studenckie Sympozjum Naukowe WSR

29 marca 2017 odbyło się IV Studenckie Sympozjum Naukowe WSR, którego tematem przewodnim była „ Fizjoterapia osób starszych”.
Z roku na rok wydarzenie to cieszy się coraz większym zainteresowaniem, liczba uczestników wzrasta, a my z dumą wręczamy nagrody najlepszym prelegentom.
Zapewne większość z nas będzie kiedyś potrzebować pomocy fizjoterapeuty. Rehabilitacja i usprawnianie to obecnie jeden z niezbędnych elementów leczenia. Starzejące się społeczeństwo, wzrost odsetka osób niepełnosprawnych powodują, że zawód fizjoterapeuty to zawód z przyszłością.

Celem sympozjum jest wymiana wiedzy, poglądów naukowych oraz doświadczeń dotyczących fizjoterapii osób starszych.

Sympozjum było adresowane do studentów pierwszego, jak również drugiego stopnia kierunków związanych z fizjoterapią, ale także wszystkich osób zainteresowanych powyższą tematyką.
Podobnie jak w poprzednich latach Rektor WSR objął honorowym patronatem nasze wydarzenie.

W tej edycji również odbył się konkurs na najlepszy referat. Dziękujemy wszystkim prelegentom za ciekawe wystąpienia, nagrody otrzymali:

• I miejsce: Anna Gryc, AWF, Warszawa
  • II miejsce: Adrianna Rzeszutek, WSR, Warszawa
  • III miejsce: Amadeusz Miąsik, AWF, Warszawa
  • Wyróżnienie: Julia Biegańska, AWF, Warszawa

Gratulujemy!

Jeszcze raz bardzo dziękujemy naszym sponsorom:  Kinesio Polska, Aveno Life, czasopismu „Rehabilitacja w Praktyce”, Balsamique oraz czasopismu „Acta Balneologica” za ufundowanie nagród.
Dziękujemy także internetowemu serwisowi  e-Masaz.pl za patronat medialny.