Komunikat w sprawie doboru placówki na potrzebę realizacji praktyk zawodowych dla studentów Fizjoterapii

W związku z wprowadzeniem karty kryteria doboru placówki dla potrzeb kształcenia praktycznego studentów na kierunku fizjoterapia procedura wydawania dokumentów niezbędnych do podjęcia praktyki w placówkach z którymi Wyższa Szkoła Rehabilitacji nie ma podpisanej umowy wygląda w następujący sposób.

1. Należy pobrać kartę kryteria doboru placówki dla potrzeb kształcenia praktycznego studentów na kierunku fizjoterapia.

Kartę wypełnia placówka, podpisuje opiekun, czyli mgr fizjoterapii.
  2. Następnie wypełnioną kartę należy przesłać do koordynatora praktyk Pani mgr Agnieszki Rudnickiej (na Teams)
  3. Po akceptacji placówki przez mgr Agnieszkę Rudnicką, należy przesłać do dziekanatu maila ze zgodą Pani mgr (screen z Teamsa)
  4. Po potrzymaniu maila ze zgodą mgr Rudnickiej wysyłamy skany dokumentów niezbędnych do podjęcia praktyk tj. porozumienie, oświadczenie ws praktyk, kopię ubezpieczenia OC i NNW.
  5. Jeżeli placówka, w której będą realizowane praktyki będzie wymagać oryginału dokumentów będzie możliwe odebranie ich w godzinach pracy dziekanatu po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym lub mailowym.