Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Kontakt

Wyższa Szkoła Rehabilitacji z siedzibą w Warszawie

ul. Marcina Kasprzaka 49
01-234 Warszawa

tel. 22 631 05 75
e-mail: wsr@wsr.edu.pl

Dojazd do siedziby Uczelni

Tramwaje: 10, 11, 26, 27
Autobusy: 105, 154, 155, 184, 197, 255
Należy wysiąść na przystanku Reduta Wolska, Ordona lub Jana Kazimierza.

Sekretariat

Rektorat

Kierownik Rektoratu
tel.: 22 535 01 47
e-mail: wsr@wsr.edu.pl

Dział Marketingu

Kadry

Kierownik Działu Kadr i Administracji
tel. 22 631 06 39
e-mail: kadry@wsr.edu.pl

Biblioteka

Dyrektor Biblioteki – mgr Agnieszka Grudzień
tel. 22 535 01 51
e-mail:  biblioteka@wsr.edu.pl

 

Dział Rekrutacji

Rekrutacja na studia w roku akademickim 2021/2022 rozpoczyna się dnia 9 maja 2021r.

Więcej informacji www.rekrutacja.wsr.edu.pl

REKRUTACJA NA STUDIA WYŻSZE:
tel. 22 535 01 49
e-mail: rekrutacja@wsr.edu.pl

REKRUTACJA NA STUDIA PODYPLOMOWE:
tel. 22 535 01 43
e-mail: studiapodyplomowe@wsr.edu.pl

Dziekanat

tel. 22 535 01 45
tel. 22 535 01 48
e-mail: dziekanat@wsr.edu.pl

Kierownik Dziekanatu – Katarzyna Stójewska
tel. 22 631 07 92
e-mail: katarzyna.stojewska@wsr.edu.pl

Dziekan – mgr Lidia Nowińska

Możliwość spotkania z Panią Dziekan wyłącznie po umówieniu się na wizytę poprzez sekretariat:
tel. 22 535 01 46
e-mail: wsr@wsr.edu.pl

Prodziekan ds. dydaktyktycznych – dr Joanna Cieplińska
tel. 22 718 91 37
e-mail: joanna.cieplinska@wsr.edu.pl

Prodziekan ds. nauki – dr hab. Marek Łyp
tel. 22 535 01 54
e-mail: marek.lyp@wsr.edu.pl

Dział Planowania

Biuro ds. studiów podyplomowych, kursów i szkoleń

Kierownik biura ds. studiów podyplomowych, kursów i szkoleń

Dział Finansów

e-mail: finanse@wsr.edu.pl

Specjalista ds. studentów – Dariusz Derlukiewicz
tel. 22 535 01 41
e-mail: dariusz.derlukiewicz@wsr.edu.pl

Kierownik Działu Finansów – Katarzyna Stójewska
tel. 22 631 07 92
e-mail: katarzyna.stojewska@wsr.edu.pl

Obsługa klientów i kontrahentów
tel. 22 535-01-46
e-mail: sekretariat@wsr.edu.pl

Dział Stypendiów

Specjalista ds. stypendiów – Agnieszka Israni
Specjalista ds. studentów – Dariusz Derlukiewicz
tel. 22 626 20 41
tel. 22 535 01 41
e-mail: stypendia@wsr.edu.pl

Przewodniczący Komisji Stypendialnej – Dariusz Derlukiewicz
tel. 22 535 01 41

Przewodnicząca Komisji Odwoławczej – Małgorzata Piwińska
tel. 22 535 01 46

Biuro Karier

Wszelkie informacje i wyjaśnienia dostępne w pokoju 217 II p., w gmachu WSR, od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-16.00.

tel. 22 631 05 75 wew. 826
e-mail: biuro.karier@wsr.edu.pl

Biuro Współpracy Międzynarodowej

Kierownik Biura ds. Współpracy Międzynarodowej
mgr inż. Anna Tomczyk
tel. +48 22 535 01 50
e-mail: anna.tomczyk@wsr.edu.pl

Biuro ds. osób niepełnosprawnych

Pełnomocnik Biura ds. Osób Niepełnosprawnych
mgr Gabriela Nowińska
pokój nr 18
tel. 604 217 400 
e-mail: biuro.niepelnosprawni@wsr.edu.pl

GDPR

    Skip to content