Dietetyka

Kurs dla dietetyków: Otyłość Przyczyny, skutki i metody leczenia Otyłość - przyczyny, skutki, metody leczenia

Zapraszamy na kurs Otyłość - przyczyny, skutki, metody leczenia!

Otyłość jest jednym z poważniejszych problemów w Polsce. Według danych Światowej  Organizacji  Zdrowia aż 29 proc. polskich 11-latków ma nadwagę, a wśród 13-latków jest niewiele lepiej, bo na otyłość cierpi co czwarty z nich. 

Nie pozostawaj obojętny wobec tych niepokojących danych!!

Kurs podstawowy dietetyka

Zapraszamy na kurs podstawowy dietetyka!

Na szkoleniu dowiedzą się Państwo m.in w jaki sposób korzystać z Norm Żywieniowych, jak duże znaczenie dla naszego organizmu mają składniki odżywcze zawarte w naszej diecie, także poznają Państwo podstawy anatomii i fizjologii.
Dzięki części praktycznej kursu nauczą się Państwo przeprowadzać wywiady żywieniowe z pacjentem, dokonywać pomiaru masy ciała jak również obliczać przemianę materii podstawowej i całkowitej.

Kurs żywieniowy fenomen mleka

Zapraszamy na kurs Żywieniowy fenomen mleka.

Kurs  "Żywieniowy  Fenomen Mleka" ma na celu pogłębienie wiedzy uczestników na temat mleka i jego bioaktywnych składników oraz znaczenia w odżywianiu człowieka na każdym etapie życia. Poznają Państwo właściwości biologiczne poszczególnych składników mleka. Na kursie nauczą się Państwo kształtować prawidłowe nawyki żywieniowe i poznają Państwo korzyści zdrowotne wynikające z regularnej konsumpcji i produktów mleczarskich.