Fizjoterapia

Kurs masażu I i II stopnia

Czy wiesz, że?

Masaż klasyczny jest najskuteczniejszy w leczeniu chorób narządu ruchu. Ma również zastosowanie w neurologii, ginekologii, pediatrii i chorobach wewnętrznych, a także w odnowie biologicznej, kosmetyce i sporcie.

Kurs masażu to oferta skierowana do osób, które chcą zapoznać się z technikami masażu oraz pogłębić wiedzę w tym zakresie .Uczestnicy kursu zostaną zapoznani z  podstawami masażu klasycznego, BHP i higieną masażu, a także metodyką masażu poszczególnych części ciała.
Kurs prowadzony jest przez fizjoterapeutów,  rehabilitantów i wykładowców z dużym doświadczeniem zawodowym oraz dydaktycznym.

Proponowany kurs masażu klasycznego zapewnia zdobycie wiedzy teoretycznej oraz umiejętności praktycznych pozwalających na podjęcie pracy w zawodzie masażysty.
Dzięki dużej  ilości  godzin zajęć praktycznych to możliwość perfekcyjnego opanowania technik masażu i umiejętności zastosowania ich w pracy zawodowej. Wysoki poziom nauczania przygotowuje kursantów do skutecznego leczenia pacjentów w placówkach rehabilitacyjnych, a także do pracy w gabinetach kosmetycznych i odnowy biologicznej.

  • Czas trwania kursu: 160 godzin dydaktycznych
  • 40 godzin wykłady e-learning
  • 120 godzin ćwiczenia praktyczne

Więcej na temat kursu masażu I i II stopnia >>>