Pierwsza pomoc

Szkolenie Pierwszej Pomocy Dzieciom

Zapraszamy na Szkolenie Pierwszej Pomocy Dzieciom!

Jesteś rodzicem ? Pracujesz w przedszkolu lub w szkole ? Opiekujesz się rodzeństwem lub dziećmi znajomych?

Jeśli tak, to szkolenie jest dla ciebie!

Szkolenie Pierwszej Pomocy Dzieciom ma na celu przełamanie bariery psychicznej przed udzieleniem pomocy dzieciom i niemowlęciu.Duża ilość ćwiczeń praktycznych, na profesjonalnych fantomach dzieci i niemowląt, pomoże Ci opanować uczucie strachu i niepewności przy udzielaniu pomocy.

W ciągu 8 godzin szkolenia omawiane są takie tematy jak: różnice w budowie anatomicznej dziecka, postępowanie z dzieckiem  nieprzytomnym, resuscytacja krążeniowo oddechowa dziecka, czy postępowanie w przypadku zakrztuszenia.

Z nami nauczysz się prawidłowo rozpoznawać i sprawnie reagować w stanach zagrożenia życia dziecka!

Więcej na temat szkolenia z zakresu Pierwszej Pomocy Dzieciom >>>