Pierwsza pomoc

Szkolenie Pierwszej Pomocy w stanach nagłych

Zapraszamy na szkolenie Pierwszej Pomocy w stanach nagłych.
Jest to doskonała forma rozszerzenia BHP dla nauczycieli i uczniów, pracowników przedsiębiorstw, firm, instytucji, a także klientów indywidualnych.

Nasi wykwalifikowani instruktorzy,  przekażą Państwu na szkoleniu podstawową wiedzę i umiejętności zachowania się w  sytuacjach zagrożenia życia.

Charakteryzuje nas profesjonalizm! Oferujemy wysoką jakość szkoleń w zakresie teoretycznym i praktycznym. Na szkoleniu uczestnicy wykonują m.in. dużą ilość ćwiczeń na fantomach, uczą się w jaki sposób tamować krwotoki, jak ułożyć poszkodowanego w pozycji bezpiecznej.
Kursy mogą odbywać się u zamawiającego. Tematyka szkolenia jest dopasowana do rodzajów zagrożeń występujących w danej branży.

Bez względu na to czy kiedykolwiek zetknąłeś się z Pierwszą Pomocą, to szkolenie jest dla Ciebie!

Szkolenie trwa 3 godziny.

Więcej na temat szkolenia z zakresu Pierwszej Pomocy w stanach nagłych >>>