Międzynarodowa Konferencja „Postępy nauk o zdrowiu” – fotorelacja

31 marca 2017 odbyła się Międzynarodowa Konferencja „Postępy nauk o zdrowiu”. 10-lecie Wyższej Szkoły Rehabilitacji.

2017 rok – 10-lecie Wyższej Szkoły Rehabilitacji. Od 10 lat rozwijamy i wspieramy pasje młodych ludzi. Czy to dużo? Dla nas tak. Dużo pracy, radości, nowopoznanych ludzi i wykształconych absolwentów. Możemy się poszczycić czterema kierunkami studiów, studiami podyplomowymi, kursami oraz ciekawymi wydarzeniami dla studentów. Rozpoczęliśmy również współpracę w ramach projektu Erasmus + i uruchomiliśmy własne wydawnictwo. W związku z tą wyjątkową okazją zorganizowaliśmy jubileuszową konferencję.

Konferencja „Postępy nauk o zdrowiu” to wydarzenie międzynarodowe, w którym gościliśmy m.in : Prof. Camillo di Giulio, Prof. Alejandro Galán-Mercant, Prof. María Ruiz-Muñoz Prof. Manuel González-Sánchez, Prof. Krzysztofa Bieleckiego, Prof. Grażynę Cichosz oraz wielu innych wybitnych specjalistów.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy naszym sponsorom i partnerom: VIANEK, Balsamique, ID’EAU, Titanis, Eres Medical, KUPS, ZnamLek.pl, Paleocatering24.pl. Dziękujemy również czasopismu „Rehabilitacja w Praktyce”, portalowi Dietetycy.org.pl, serwisowi KonferencjeMedyczne.info,  serwisowi TiqDiet, czasopismu „Acta Balneologica”, blogowi „Zdrowie Jego Nać” za patronat medialny.