Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Ogólnopolska Konferencja Naukowa: Multidyscyplinarne Podejście do Zagrożeń Zdrowia i Życia Człowieka w Obliczu Pandemii COVID – 19

15 października 2021r odbędzie się Ogólnopolska Konferencja – Multidyscyplinarne Podejście do Zagrożeń Zdrowia i Życia Człowieka w Obliczu Pandemii COVID-19, która organizowana jest przez Wyższą Szkołę Rehabilitacji w Warszawie.

Ostatnie dwadzieścia miesięcy było czasem wielu zmian w sposobie funkcjonowania ludzi, czasem niepewności, lęku oraz trudnych wyzwań. Izolacja przyczyniła się do zmniejszenia aktywności fizycznej społeczeństwa oraz występowaniu szeregu zaburzeń związanych z odżywaniem. Negatywne skutki zdrowotne wynikają ze zmian takich jak: domowa rutyna, sytuacja życiowa, dostęp do leczenia, zaangażowanie w aktywność fizyczną, korzystanie wielogodzinne z internetu. Badania wykazały występowanie kilku kluczowych zjawisk, które nasiliły się w społeczeństwie w związku z pandemią: bezrefleksyjne jedzenie i podjadanie, zwiększone spożycie pokarmów, uogólniony spadek apetytuTermin, zajadanie stresu, zmniejszenie spożycia pokarmów oraz ponowne pojawienie się (lub wyraźne nasilenie) objawów zaburzeń odżywiania u osób cierpiących już wcześniej z ich powodu.

Termin:  15.10.2021
Miejsce: online (Teams)

Więcej informacji na stronie wydarzenia >>

GDPR

    Skip to content