Dowody wpłaty

Dowody wpłaty

W razie wątpliwości mamy prawo zażądać od Państwa dowodu wpłaty. Wszystkie dowody wpłaty zgodnie z regulaminem szkoły mają Państwo obowiązek przechowywać do końca toku kształcenia czyli min. 3 lata oraz okazywać pracownikom szkoły jeśli jest taka konieczność.

Poza tym student ma obowiązek ZAWSZE donieść dowód wpłaty do pokoju nr 14  lub przesłać go na mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. jeżeli wpłacił na konto ogólne szkoły. W takim przypadku pieniądze są księgowane tylko z dowodów wpłaty.

W związku z tym że pojawiły się przypadki, w których student pomimo opłacenia szkoły i  posiadania dowodu wpłaty nie ma nadal zaksięgowanych pieniędzy informujemy, że nie ponosimy odpowiedzialności za błędnie wypełnione przelewy i błędy ze strony banku. W takich sytuacjach mają Państwo obowiązek wyjaśniać sprawę bezpośrednio z bankiem lub Pocztą Polską.

Bardzo prosimy  o właściwe wypełnianie przelewów: imię i  nazwisko, numer albumu i za co jest opłata.

Informujemy również, że zobowiązując się do określonego sposobu płatności nie mogą Państwo wpłacać wybranych przez siebie kwot bez konsultacji ze Szkołą. Jeżeli student zobowiązał się płacić np. 11 rat po 590 zł to popełnia błąd wpłacając 600zł lub 400 zł. Jest to niedozwolone! Powoduje duży bałagan w płatnościach i potem konsekwencje ponosi student nie mając pełnej informacji za jakie miesiące zalega. Wszelkie indywidualne formy płatności, inne niż Państwo mogli zadeklarować ustalamy z pracownikiem Działu Finansów Wyższej Szkoły Rehabilitacji mailowo lub telefonicznie.