Kontakt

Dział Finansów - Informacje kontaktowe

DZIAŁ FINANSÓW - DO OBSŁUGI STUDENTÓW

Szanowni Państwo,
 
Na podstawie  obecnej sytuacji epidemiologicznej i obostrzeń w sprawie zapobiegania rozprzestrzenianiu się wirusa SARS COV-2 (COVID-19) wśród członków społeczności Uczelni  informujemy, że w celu zapewnienia komunikacji zaleca się wykorzystywanie korespondencji elektronicznej - mailowej i kontaktów telefonicznych.
 
W związku z powyższym do 30 września 2020r. dział finansów będzie obsługiwał interesantów wyłącznie w formie mailowej i telefonicznej.
 
Wszelkie podania i dokumenty prosimy wysyłać za pośrednictwem poczty na adres Uczelni.
W sprawach pilnych student może zostać obsłużony indywidualnie po umówieniu się na określony termin z pracownikiem.
 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

W celu kontaktu telefonicznego informujemy, że pracownicy dziekanatu dyżurują od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 14:00.

 

Specjalista ds. studentów,
Dariusz Derlukiewicz
tel. 22 535 01 41
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kierownik Działu Finansów
Katarzyna Stójewska
tel. 22 631 07 92
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Obsługa klientów i kontrahentów:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.: 22 535-01-46