Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Agnieszka Stefaniak

Agnieszka Stefaniak

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Anglistyka i Germanistyka oraz Wyższej Szkoły Rehabilitacji na kierunku Fizjoterapia. Fizjoterapeutka, trenerka personalna i instruktorka pilatesu.

Kariera

Ukończyła wiele szkoleń, zarówno z zakresu treningu, jak i fizjoterapii, w tym kursy na: trenera personalnego, instruktora kulturystyki, instruktora pilatesu, instruktora kettlebell, treningu dla kobiet w ciąży i po porodzie, kinesiotapingu, masażu, masażu tkanek głębokich, terapii wisceralnej, pinoterapii, terapii blizn, manipulacji HVLA oraz Medycyny Manualnej wg FRSc (Five Regulatory Systems concept) dr. Radosława Składowskiego.

Na co dzień pracuje jako trenerka personalna w siłowni oraz terapeutka manualna w gabinecie fizjoterapeutycznym. Pasjonuje ją praca w kontakcie z człowiekiem, a przede wszystkim możliwość wpływania na zmianę światopoglądu innych oraz poprawę ich funkcjonowania w życiu codziennym. W swojej pracy kładzie nacisk na trening funkcjonalny i prozdrowotny. Bardzo ważne jest dla niej to, aby treningi sprawiały jej podopiecznym przyjemność, co zwiększa jej zdaniem znacząco szanse na to, aby aktywność fizyczna stała się częścią ich stylu życia.

W pracy w gabinecie wyznaje podejście holistyczne do pacjenta, łącząc różne formy i techniki terapeutyczne. Stale bierze udział w różnych szkoleniach, ponieważ wierzy, że nauka to podróż, która trwa całe życie.

Wykształcenie

  • Wyższa Szkoła Rehabilitacji
  • Uniwersytet Warszawski

W WSR...

Prowadzę zajęcia na kierunku Trener Personalny

GDPR

    Skip to content