Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Dominika Miodońska

Dominika Miodońska, mgr

Absolwentka studiów magisterskich na Uniwersytecie Jagiellońskim na kierunku Socjologia ze specjalizacją gospodarka i badania rynku, a także absolwentka Podyplomowych Studiów Coachu w Laboratorium Psychoedukacji na SWPS.

Kariera

Trenerka i coachka w obszarze sprzedaży, w tym online, o 15-letnim doświadczeniu w biznesie – od stanowisk specjalistycznych, przez menadżerskie w działach marketingowych i sprzedażowych, do prowadzenia własnego biznesu. Od 6 lat związana jest z branżą szkoleniową, a od 4 także z branżą wellness – zajmuje się promocją i sprzedażą głównie przez kanały mediów społecznościowych.

Prowadzi sesje coachingowe i szkolenia dla kadry menadżerskiej średniego i wyższego szczebla oraz pracowników stanowisk specjalistycznych różnych branż. Prowadziła projekty dla klientów z obszarów: nowych technologii, medycznego, nieruchomości, spożywczego, produkcyjnego, wellnes czy motoryzacyjnego.

Mówi, że nie wyobraża sobie życia bez aktywności fizycznej i dobrego jedzenia oraz pracy, która stanowi także jej pasję.
Ulubiony cytat: „Masz w życiu to, na co się odważysz”.

Wykształcenie

  • Uniwersytet Jagielloński

W WSR...

Prowadzę zajęcia na kierunku Trener Personalny

GDPR

    Skip to content