Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Iwona Worowicz

Iwona Worowicz, mgr

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na kierunkach: Fizjoterapia oraz Wychowanie Fizyczne – specjalizacja gimnastyka korekcyjno-kompensacyjna.

Kariera

Jako trenerka przygotowania motorycznego prowadzi, między innymi, czołowych polskich zawodników takich dyscyplin jak: triathlon, kolarstwo górskie czy rugby na wózkach. Współpracuje z Warszawskim Klubem Kolarskim i warszawską Drużyną Rugby na Wózkach Avalon Extreme.

Pracuje z wieloma amatorami pragnącymi bezpiecznie przygotować się do startów w imprezach masowych, takich jak biegi uliczne czy triathlony. Prowadzi terapię manualną osób po kontuzjach, które pragną wrócić do uprawiania sportu. Motywuje innych, dając za przykład siebie: w ostatnim czasie dołączyła do grupy TOP TEAM Centrum Kettlebell Polska. Startuje w Polskiej Lidze Kettlebell. Większość wolnego czasu spędza na szkoleniach, kursach i warsztatach, podnosząc swoje kwalifikacje z zakresu fizjoterapii oraz przygotowania motorycznego sportowców. Najważniejsze odbyte przez nią szkolenia to: EXOS, NCSC, FMS. Jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Treningu Motorycznego.

Wykształcenie

  • Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie

W WSR...

Prowadzę zajęcia na kierunku Trener Personalny

GDPR

    Skip to content