Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Mateusz Zimoch

Mateusz Zimoch

Absolwent i wykładowca Wrocławskiej Akademii Mistrzostwa Sportowego. Trener personalny i przygotowania motorycznego, wykładowca Warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego z dziedziny dwuboju olimpijskiego i trójboju siłowego. Uczestnik prestiżowych szkoleń Elite Performance Institute oraz Sport Strength Coach w International Strength & Conditioning Institute. Sportowy doradca żywieniowy i specjalista z dziedziny treningu siłowego oraz elementów mobilizacji mięśniowej.

Kariera

Swoją przygodę ze sportami siłowymi rozpoczął w 2007 roku. Stale pogłębia swoją wiedzę poprzez współpracę ze sportowcami i udział w szkoleniach obejmujących swoim zakresem zarówno zagadnienia treningu motorycznego czy funkcjonalnego, jak i te związane z żywieniem człowieka.

Swoje zawodowe doświadczenie buduje w oparciu o codzienną pracę z osobami cierpiącymi na dysfunkcje ruchowe, chcącymi poprawić wygląd i sprawność swojego ciała lub dostosować odpowiedni dla siebie model żywienia.

Jest trenerem wszechstronnym – jego klientami i podopiecznymi są osoby z różnych grup wiekowych i o różnym poziomie formy i aspiracji sportowych, jak i wielbiciele rekreacji.

Wykształcenie

  • Wrocławskiej Akademii Mistrzostwa Sportowego

W WSR...

Prowadzę zajęcia na kierunku Trener Personalny

GDPR

    Skip to content