Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Monika Krynicka-Gać

Monika Krynicka-Gać,

Absolwentka Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji SGGW w Warszawie oraz Dietetyki w Chorobach Wewnętrznych i Metabolicznych na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

Kariera

Dyplomowana dietetyczka kliniczna i sportowa oraz trenerka personalna, propagatorka i pasjonatka zdrowego odżywiania i szeroko rozumianej aktywności fizycznej.

Członkini Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków oraz Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością. Specjalistka ds. żywienia młodych piłkarzy ręcznych w ramach współpracy ze Związkiem Piłki Ręcznej w Polsce ZPRP i Ośrodkami Szkolenia w Piłce Ręcznej OSPR.

Właścicielka kameralnego Studia Treningu Personalnego i Gabinetu Dietetycznego w jednym – Schudnij Na Mieszka.

Jako dietetyczka współpracująca z takimi firmami jak: TI FITNESS trener, DANONE w „Programie Activii”, ZELMER „Zdrowa Odmiana”, KASK GROUP – warsztaty żywieniowe dla przedszkoli.
Ponadto ekspertka w audycjach radiowych i programach telewizyjnych, autorka szkoleń i wykładów z zakresu zdrowego odżywiania. Uczestniczka wielu kursów, szkoleń i konferencji, ciągle pogłębiająca swoją wiedzę i realizująca swoje pasje.

Prywatnie jest szczęśliwą i dumną mamą oraz żoną i miłośniczką eksperymentowania w kuchni, poznawania nowych smaków. Wyznaje zasadę, że ,,żaden lek nie zastąpi zdrowego odżywiania, natomiast zdrowe odżywianie może zastąpić wiele lekarstw”.

Wykształcenie

  • Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego
  • Warszawski Uniwersytet Medyczny

W WSR...

Prowadzę zajęcia na kierunku Trener Personalny

GDPR

    Skip to content