Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Sandra Radzimska

Sandra Radzimska, inż.

Trenerka mentalna oraz personalna z wieloletnim doświadczeniem, a także Strength Coach (poziom 3). Absolwentka Politechniki Warszawskiej na kierunku Automatyka i Robotyka, ze stopniem inżyniera.  Absolwentka Akademii Trenerów Mentalnych.

Kariera

Wybraną przez nią drogą zawodową i pasją jest trening mentalny. Od dziecka związana jest z lekkoatletyką i pływaniem. Medalistka licznych zawodów sportowych. Pasjonatka dwuboju olimpijskiego i uczestniczka wielu szkoleń z nim związanych.

Zaraża ludzi nie tylko pozytywną energią, ale i zachęca do zdrowego stylu życia. Jej zdaniem, we wprowadzaniu go, jak i utrzymaniu – podobnie jak w sporcie –ważne są: proces, relacja i strategia. Na treningach omawia z podopiecznymi stan aktualny i cele, a także, jakiej pomocy może udzielić im tu i teraz. Jak mówi, stosowana przez nią metoda zapewnia krótszy proces, prowadzony w sposób aktywny, gdzie trener i trenujący nie skupiają się tylko na pytaniach i odpowiedziach, ale i na wielu ćwiczeniach praktycznych. Według niej – stanowi to też proces, na którym można budować adekwatne poczucie własnej wartości, umiejętność koncentracji, wewnętrzny spokój, a także nawyk… zwyciężania. Jak mówi: Siła to nie mięśnie, siła to mental.

Wykształcenie

  • Politechnika Warszawska
  • Akademia Trenerów Mentalnych

W WSR...

Prowadzę zajęcia na kierunku Trener Personalny

GDPR

    Skip to content