Pierwsze zajęcia na studiach podyplomowych na kierunku Trener Personalny

W miniony weekend 9 i 10 października wystartowała pierwsza edycja studiów podyplomowych Trener Personalny przy naszej uczelni.
Niemal wszystkie zajęcia będą się odbywać w klubie TI Health Club na warszawskim Ursynowie, który jest zdecydowanym liderem na Polskim rynku treningów personalnych.
Podczas pierwszego zjazdu studenci dowiedzieli się o specyfice zawodu trenera, uwarunkowaniach prawnych, podatkowych, szansach i zagrożeniach.
Następnie porywający wykład z komunikacji i wizerunku poprowadził gość specjalny Adam Łaszyn a pierwszy dzień zagadnieniami sprzedażowymi z dużym akcentem na wykorzystanie mediów społecznościowych zakończyła Dominika Miodońska.
Drugi dzień to już twardy warsztat pracy trenera czyli tematy fizjologii wysiłku fizycznego, które przybliżył studentom dr Bogdan Krauss.
Otrzymaliśmy bardzo dobry feedback od grupy na temat jakości zajęć a to najlepsza rekomendacja!
Przypominamy, że jeszcze do 23.10 (wtedy odbędzie się drugi zjazd) trwa rekrutacja i można dołączyć do grupy.