projety eu

Projekty UE

wtorek, 21 kwiecień 2020 15:08

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W BEZPŁATNYCH SZKOLENIACH

Zapraszamy Was bardzo serdecznie do udziału w szkoleniach, które realizujemy w ramach projektu „Regionalny Rozwój Uczelni”.

Udział w szkoleniach jest całkowicie bezpłatny!

środa, 02 październik 2019 13:49

O projekcie:

Wyższa Szkoła Rehabilitacji w Warszawie jest realizatorem projektu „Regionalny Rozwój Uczelni”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.
Głównym celem projektu jest podniesienie jakości kształcenia wyższego i zwiększenie szans absolwentów na rynku pracy poprzez działania rozwijające procesy zarządzania uczelnią, kompetencje i kwalifikacje 24 (18K, 6M) pracowników i 568 (336K, 232M) studentów Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie w terminie X.2019-IX.2023 r.

ZDROWE ŻYCIE I ZDROWA KARIERA – program rozwijania kompetencji kluczowych niestandardowych odbiorców szkolnictwa wyższego

Wyższa Szkoła Rehabilitacji w Warszawie jest realizatorem projektu „ZDROWE ŻYCIE I ZDROWA KARIERA – program rozwijania kompetencji kluczowych niestandardowych odbiorców szkolnictwa wyższego”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.

Głównym celem projektu jest podniesienie kompetencji kluczowych odpowiadających potrzebom rynku pracy, gospodarki i społeczeństwa 1992 osobom (w tym 996 kobietom i 996 mężczyznom) będących niestandardowymi odbiorcami szkolnictwa wyższego. Przedsięwzięcie skierowane jest do uczniów szkół podstawowych, uczniów szkół ponadpodstawowych oraz osób dorosłych.