Lista szkoleń

baner FB sz8

DLA KOGO?

Szkolenie skierowane jest do studentów studiów niestacjonarnych 1 stopnia kierunku „Psychologia Medyczna” oraz 1 i 2 stopnia kierunku „Dietetyka”, którym do zakończenia studiów pozostały maksymalnie 4 semestry.

Podczas szkolenia dowiesz się więcej na temat:

• Zasad podejmowania działalności gospodarczej w Polsce
  • Zakładania działalności gospodarczej przez osoby fizyczne
  • Zakładania spółki cywilnej
  • Zakładania spółki jawnej
  • Księgowości w firmie
  • Identyfikowania otoczenia zewnętrznego przedsiębiorstwa
  • Wybierania lokalizacji firmy
  • Ustalania struktury towarów i planowania oferty handlowej
  • Prowadzenia asortymentacji i różnicowania asortymentu
  • Marketingu – wybrane zagadnienia
  • Sporządzania biznesplanu

CO MUSISZ ZROBIĆ, ABY ZAPISAĆ SIĘ NA SZKOLENIE?

1. Zgłoś się na szkolenie - telefonicznie 22 626 20 42 lub 795 347 749 lub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  2. Wypełnij dokumenty rekrutacyjne
  3. Przekaż niezwłocznie podpisane dokumenty do Biura Projektów (wyślij skan dokumentów na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a oryginały możesz wysłać pocztą na adres Uczelni lub dostarczyć osobiście  do Biura Projektu – WSR, pokój nr 3)
  4. Przyjdź na szkolenie

Masz pytania? Napisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub zadzwoń 22 626 20 42 lub 795 347 749