Lista szkoleń

czwartek, 23 kwiecień 2020 06:35

DLA KOGO?

Szkolenie skierowane jest do studentów studiów niestacjonarnych 1 stopnia kierunku „Psychologia Medyczna” oraz 1 i 2 stopnia kierunku „Dietetyka”, którym do zakończenia studiów pozostały maksymalnie 4 semestry.

Podczas szkolenia dowiesz się więcej na temat:

• Ochrony danych osobowych w kontekście prawnym
  • Dopuszczalności przetwarzania medycznych danych osobowych
  • Prawa osób, których dane osobowe są przetwarzane
  • Obowiązków związanych z zabezpieczeniem danych osobowych
  • Odpowiedzialności za naruszenie przepisów dotyczących ochrony danych osobowych
  • Praktyki ochrony danych w sektorze medycznym

O MUSISZ ZROBIĆ, ABY ZAPISAĆ SIĘ NA SZKOLENIE?

1. Zgłoś się na szkolenie - telefonicznie 22 626 20 42 lub 795 347 749 lub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  2. Wypełnij dokumenty rekrutacyjne
  3. Przekaż niezwłocznie podpisane dokumenty do Biura Projektów (wyślij skan dokumentów na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a oryginały możesz wysłać pocztą na adres Uczelni lub dostarczyć osobiście  do Biura Projektu – WSR, pokój nr 3)
  4. Przyjdź na szkolenie

Masz pytania? Napisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub zadzwoń 22 626 20 42 lub 795 347 749