Szanowni Państwo,

od 15 września uruchamiamy dodatkową II turę rekrutacji dla uczniów szkół podstawowych z woj. mazowieckiego. Na wypełnione dokumenty czekamy do 31 października 2019 w siedzibie Wyższej Szkoły Rehabilitacji (ul. Kasprzaka 49, Warszawa). Zgłoszenia można wysyłać listownie. Zachęcamy do kontaktu.

Szanowni Państwo,

od 1 września uruchamiamy dodatkową II turę rekrutacji dla uczniów szkół ponadpodstawowych z woj. mazowieckiego. Na wypełnione dokumenty czekamy do 31 października br. w siedzibie Wyższej Szkoły Rehabilitacji (ul. Kasprzaka 49, Warszawa). Zgłoszenia można wysyłać listownie. Zachęcamy do kontaktu.

Szanowni Państwo,

poniżej publikujemy listę Uczestniczek i Uczestników zakwalifikowanych do udziału w projekcie „ZDROWE ŻYCIE I ZDROWA KARIERA…” w ramach II tury rekrutacji dla uczniów szkół podstawowych z woj. mazowieckiego.

Szanowni Państwo,

poniżej prezentujemy harmonogram wsparcia dla szkolenia „PIERWSZA POMOC DZIECIOM” dla osób dorosłych z woj. mazowieckiego.

Szanowni Państwo,

poniżej publikujemy listę Uczestniczek i Uczestników zakwalifikowanych do udziału w projekcie „ZDROWE ŻYCIE I ZDROWA KARIERA…” w ramach II tury rekrutacji dla osób dorosłych z woj. mazowieckiego.

Od 1 lipca ogłaszamy II turę rekrutacji dla osób dorosłych z woj. mazowieckiego. Na wypełnione dokumenty czekamy do 31 lipca (do godz. 15:00). Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami wsparcia i udziału w projekcie.

Szanowni Państwo,

poniżej ogłaszamy listę Uczestniczek i Uczestników zakwalifikowanych do udziału w projekcie „ZDROWE ŻYCIE I ZDROWA KARIERA…” w ramach I tury rekrutacji dla osób dorosłych z woj. mazowieckiego oraz harmonogram wsparcia dla szkolenia PIERWSZA POMOC CZĘŚĆ PODSTAWOWA.

Szanowni Państwo,

poniżej prezentujemy harmonogram wsparcia dla zajęć GROW WITH US, szkolenia PIERWSZA POMOC – CZĘŚĆ PODSTAWOWA oraz warsztaty NATURALNE METODU RADZENIA SOBIE ZE STRESEM dla uczniów szkół ponadpodstawowych z woj. mazowieckiego.

Szanowni Państwo,

poniżej publikujemy listę Uczestniczek i Uczestników zakwalifikowanych do udziału w projekcie „ZDROWE ŻYCIE I ZDROWA KARIERA…” w ramach I tury rekrutacji dla uczniów szkół ponadpodstawowych z woj. mazowieckiego.

Szanowni Państwo,

od 16 maja uruchamiamy dodatkową II turę rekrutacji dla uczniów szkół podstawowych. Na wypełnione dokumenty czekamy do 30 sierpnia br. w siedzibie Wyższej Szkoły Rehabilitacji (ul. Kasprzaka 49, Warszawa).

Zgłoszenia można wysyłać listownie. Zachęcamy do kontaktu.

Szanowni Państwo,

poniżej prezentujemy harmonogram wsparcia dla zajęć „ZDROWE ODŻYWIANIE” dla uczniów szkół podstawowych z woj. mazowieckiego.

Szanowni Państwo,

poniżej publikujemy listę Uczestniczek i Uczestników zakwalifikowanych do udziału w projekcie „ZDROWE ŻYCIE I ZDROWA KARIERA…” w ramach I tury rekrutacji dla uczniów szkół podstawowych z woj. mazowieckiego.

Szanowni Państwo,

poniżej publikujemy harmonogram wsparcia dla zajęć „GROW WITH US” TRENING UMIEJĘTNOŚCI PSYCHOSPOŁECZNYCH dla uczniów szkół ponadpodstawowych z woj. podlaskiego.

Szanowni Państwo,

poniżej prezentujemy listę Uczestniczek i Uczestników zakwalifikowanych do udziału w projekcie „ZDROWE ŻYCIE I ZDROWA KARIERA…” w ramach I tury rekrutacji dla uczniów szkół ponadpodstawowych z woj. podlaskiego.

Szanowni Państwo, zapraszamy na spotkanie informacyjne dotyczące projektu „ZDROWE ŻYCIE I ZDROWA KARIERA…”.

Spotkanie odbędzie się w piątek (10 maja br.) o godzinie 10:00 w siedzibie Wyższej Szkoły Rehabilitacji, przy ul. Kasprzaka 49 w Warszawie.

Szanowni Państwo, powiadamiamy również o przedłużeniu I tury rekrutacji dla osób dorosłych, do 14 czerwca br.

Szanowni Państwo, informujemy także o przedłużeniu I tury rekrutacji dla uczniów szkół ponadpodstawowych z woj. mazowieckiego.

Na wypełnione dokumenty czekamy do 31 maja br. w siedzibie Wyższej Szkoły Rehabilitacji (ul. Kasprzaka 49, Warszawa). Zgłoszenia można wysyłać listownie. Zachęcamy do kontaktu.

Szanowni Państwo, informujemy o przedłużeniu I tury rekrutacji dla uczniów szkół podstawowych z woj. mazowieckiego do 15 maja br. (włącznie).

Zapraszamy do zapoznania się z dokumentacją.

Wszelkie pytania i wątpliwości proszę kierować pod adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod numerem telefonu 22 626 20 42.

Szanowni Państwo, informujemy o przedłużeniu I tury rekrutacji dla uczniów szkół ponadpodstawowych z woj. podlaskiego do 20 maja br. (włącznie). Zapraszamy do kontaktu.