Aktualności

Szanowni Państwo,

od 1 września uruchamiamy dodatkową III turę rekrutacji dla uczniów szkół ponadpodstawowych z woj. mazowieckiego. Na wypełnione dokumenty czekamy do 30 września br. w siedzibie Wyższej Szkoły Rehabilitacji (ul. Kasprzaka 49, Warszawa). Zgłoszenia można wysyłać listownie. Zachęcamy do kontaktu.

Szanowni Państwo,

poniżej publikujemy harmonogram wsparcia (AKTUALIZACJA) dla zajęć „GROW WITH US” TRENING UMIEJĘTNOŚCI PSYCHOSPOŁECZNYCH dla uczniów szkół ponadpodstawowych z woj. podlaskiego – (II tura rekrutacji) – AKTUALIZACJA (V2).
Zajęcia zostaną przeprowadzone w sposób tradycyjny. Miejsce przeprowadzenia zajęć zostało wskazane w harmonogramie.

Szanowni Państwo,

Pozostałe zajęcia „Grow With US” z grupami III-VIII ze względu na barak możliwości przeprowadzenia ich w formie tradycyjnej przeprowadzimy w formie zdalnej poprzez MS Teams. Informacja o sposobie logowaniu do zajęć zostanie przekazana uczestnikom poprzez szkołę i wychowawców klas.

Poniżej publikujemy zaktualizowany harmonogram wsparcia dla zajęć „GROW WITH US” dla uczniów szkół ponadpodstawowych z woj. mazowieckiego – (II tura rekrutacji) – Aktualizacja (v2).

Szanowni Państwo,

w zawiązku z obecną sytuacją zagrożenia epidemicznego i brakiem możliwości przeprowadzenia rekrutacji oraz zajęć w ramach projektu w dotychczasowej formie wstrzymujemy rekrutację zaplanowana w Regulaminie Uczestnictwa w Projekcie na kwiecień br. Poinformujemy Państwa o wznowieniu rekrutacji i jej terminach.

Szanowni Państwo,

w związku z zagrożeniem epidemicznym związanym z rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19 od dnia 12.03. br. do odwołania wstrzymujemy realizację wszystkich zaplanowanych zajęć w ramach projektu „ZDROWE ŻYCIE I ZDROWA KARIERA…”. O wznowieniu oraz o nowych terminach zajęć zostaną Państwo poinformowani.

Szanowni Państwo,

poniżej publikujemy harmonogram wsparcia dla szkolenia PIERWSZA POMOC CZĘŚĆ PODSTAWOWA dla osób dorosłych z woj. mazowieckiego (IV tura rekrutacji).

Szanowni Państwo,

poniżej publikujemy harmonogram wsparcia dla zajęć „GROW WITH US” TRENING UMIEJĘTNOŚCI PSYCHOSPOŁECZNYCH dla uczniów szkół ponadpodstawowych z woj. podlaskiego – (II tura rekrutacji).

Szanowni Państwo,

poniżej prezentujemy listę Uczestniczek i Uczestników zakwalifikowanych do udziału w projekcie „ZDROWE ŻYCIE I ZDROWA KARIERA…” w ramach II tury rekrutacji dla uczniów szkół ponadpodstawowych z woj. podlaskiego.

Szanowni Państwo,

poniżej ogłaszamy listę Uczestniczek i Uczestników zakwalifikowanych do udziału w projekcie „ZDROWE ŻYCIE I ZDROWA KARIERA…” w ramach IV tury rekrutacji dla osób dorosłych z woj. mazowieckiego.

Szanowni Państwo,

poniżej prezentujemy harmonogram wsparcia dla zajęć „ZDROWE ODŻYWIANIE” dla uczniów szkół podstawowych z woj. mazowieckiego (III tura rekrutacji).

Szanowni Państwo,

zapraszamy na spotkanie informacyjne dotyczące projektu „ZDROWE ŻYCIE I ZDROWA KARIERA…”.

Spotkanie odbędzie się w środę (15 stycznia br.) o godzinie 14:00 w siedzibie Wyższej Szkoły Rehabilitacji, przy ul. Kasprzaka 49 w Warszawie.

Od 15 stycznia br. uruchamiamy dodatkową II turę rekrutacji dla uczniów szkół ponadpodstawowych z woj. podlaskiego. Na wypełnione dokumenty czekamy do 14 lutego br. w siedzibie Wyższej Szkoły Rehabilitacji (ul. Kasprzaka 49, Warszawa). Zgłoszenia można wysyłać listownie. Zachęcamy do kontaktu.

Szanowni Państwo,

poniżej publikujemy listę Uczestniczek i Uczestników zakwalifikowanych do udziału w projekcie „ZDROWE ŻYCIE I ZDROWA KARIERA…” w ramach III tury rekrutacji dla uczniów szkół podstawowych z woj. mazowieckiego.

Szanowni Państwo,

poniżej prezentujemy harmonogram wsparcia dla zajęć GROW WITH US dla uczniów szkół ponadpodstawowych z woj. mazowieckiego – (II tura rekrutacji).

Szanowni Państwo,

poniżej publikujemy listę Uczestniczek i Uczestników zakwalifikowanych do udziału w projekcie „ZDROWE ŻYCIE I ZDROWA KARIERA…” w ramach II tury rekrutacji dla uczniów szkół ponadpodstawowych z woj. mazowieckiego.

Szanowni Państwo,

zapraszamy na spotkanie informacyjne dotyczące projektu „ZDROWE ŻYCIE I ZDROWA KARIERA…”.

Spotkanie odbędzie się w czwartek (17 października br.) o godzinie 10:00 w siedzibie Wyższej Szkoły Rehabilitacji, przy ul. Kasprzaka 49 w Warszawie.

Szanowni Państwo,


poniżej prezentujemy harmonogram wsparcia dla zajęć „ZDROWE ODŻYWIANIE” dla uczniów szkół podstawowych z woj. mazowieckiego.

Szanowni Państwo,

od 15 września uruchamiamy dodatkową III turę rekrutacji dla uczniów szkół podstawowych z woj. mazowieckiego. Na wypełnione dokumenty czekamy do 30 listopada br. w siedzibie Wyższej Szkoły Rehabilitacji (ul. Kasprzaka 49, Warszawa). Zgłoszenia można wysyłać listownie. Zachęcamy do kontaktu.

Szanowni Państwo,

od 1 września uruchamiamy dodatkową II turę rekrutacji dla uczniów szkół ponadpodstawowych z woj. mazowieckiego. Na wypełnione dokumenty czekamy do 31 października br. w siedzibie Wyższej Szkoły Rehabilitacji (ul. Kasprzaka 49, Warszawa). Zgłoszenia można wysyłać listownie. Zachęcamy do kontaktu.

Szanowni Państwo,

poniżej publikujemy listę Uczestniczek i Uczestników zakwalifikowanych do udziału w projekcie „ZDROWE ŻYCIE I ZDROWA KARIERA…” w ramach II tury rekrutacji dla uczniów szkół podstawowych z woj. mazowieckiego.

Szanowni Państwo,

poniżej prezentujemy harmonogram wsparcia dla szkolenia „PIERWSZA POMOC DZIECIOM” dla osób dorosłych z woj. mazowieckiego.

Szanowni Państwo,

poniżej publikujemy listę Uczestniczek i Uczestników zakwalifikowanych do udziału w projekcie „ZDROWE ŻYCIE I ZDROWA KARIERA…” w ramach II tury rekrutacji dla osób dorosłych z woj. mazowieckiego.

Od 1 lipca ogłaszamy II turę rekrutacji dla osób dorosłych z woj. mazowieckiego. Na wypełnione dokumenty czekamy do 31 lipca (do godz. 15:00). Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami wsparcia i udziału w projekcie.

Szanowni Państwo,

poniżej ogłaszamy listę Uczestniczek i Uczestników zakwalifikowanych do udziału w projekcie „ZDROWE ŻYCIE I ZDROWA KARIERA…” w ramach I tury rekrutacji dla osób dorosłych z woj. mazowieckiego oraz harmonogram wsparcia dla szkolenia PIERWSZA POMOC CZĘŚĆ PODSTAWOWA.

Szanowni Państwo,

poniżej prezentujemy harmonogram wsparcia dla zajęć GROW WITH US, szkolenia PIERWSZA POMOC – CZĘŚĆ PODSTAWOWA oraz warsztaty NATURALNE METODU RADZENIA SOBIE ZE STRESEM dla uczniów szkół ponadpodstawowych z woj. mazowieckiego.

Szanowni Państwo,

poniżej publikujemy listę Uczestniczek i Uczestników zakwalifikowanych do udziału w projekcie „ZDROWE ŻYCIE I ZDROWA KARIERA…” w ramach I tury rekrutacji dla uczniów szkół ponadpodstawowych z woj. mazowieckiego.

Szanowni Państwo,

od 16 maja uruchamiamy dodatkową II turę rekrutacji dla uczniów szkół podstawowych. Na wypełnione dokumenty czekamy do 30 sierpnia br. w siedzibie Wyższej Szkoły Rehabilitacji (ul. Kasprzaka 49, Warszawa).

Zgłoszenia można wysyłać listownie. Zachęcamy do kontaktu.

Szanowni Państwo,

poniżej prezentujemy harmonogram wsparcia dla zajęć „ZDROWE ODŻYWIANIE” dla uczniów szkół podstawowych z woj. mazowieckiego.

Szanowni Państwo,

poniżej publikujemy listę Uczestniczek i Uczestników zakwalifikowanych do udziału w projekcie „ZDROWE ŻYCIE I ZDROWA KARIERA…” w ramach I tury rekrutacji dla uczniów szkół podstawowych z woj. mazowieckiego.

Szanowni Państwo,

poniżej publikujemy harmonogram wsparcia dla zajęć „GROW WITH US” TRENING UMIEJĘTNOŚCI PSYCHOSPOŁECZNYCH dla uczniów szkół ponadpodstawowych z woj. podlaskiego.

Szanowni Państwo,

poniżej prezentujemy listę Uczestniczek i Uczestników zakwalifikowanych do udziału w projekcie „ZDROWE ŻYCIE I ZDROWA KARIERA…” w ramach I tury rekrutacji dla uczniów szkół ponadpodstawowych z woj. podlaskiego.

Szanowni Państwo, zapraszamy na spotkanie informacyjne dotyczące projektu „ZDROWE ŻYCIE I ZDROWA KARIERA…”.

Spotkanie odbędzie się w piątek (10 maja br.) o godzinie 10:00 w siedzibie Wyższej Szkoły Rehabilitacji, przy ul. Kasprzaka 49 w Warszawie.

Szanowni Państwo, powiadamiamy również o przedłużeniu I tury rekrutacji dla osób dorosłych, do 14 czerwca br.

Szanowni Państwo, informujemy także o przedłużeniu I tury rekrutacji dla uczniów szkół ponadpodstawowych z woj. mazowieckiego.

Na wypełnione dokumenty czekamy do 31 maja br. w siedzibie Wyższej Szkoły Rehabilitacji (ul. Kasprzaka 49, Warszawa). Zgłoszenia można wysyłać listownie. Zachęcamy do kontaktu.

Szanowni Państwo, informujemy o przedłużeniu I tury rekrutacji dla uczniów szkół podstawowych z woj. mazowieckiego do 15 maja br. (włącznie).

Zapraszamy do zapoznania się z dokumentacją.

Wszelkie pytania i wątpliwości proszę kierować pod adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod numerem telefonu 22 626 20 42.

Szanowni Państwo, informujemy o przedłużeniu I tury rekrutacji dla uczniów szkół ponadpodstawowych z woj. podlaskiego do 20 maja br. (włącznie). Zapraszamy do kontaktu.