Bezpłatne szkolenia dla studentów – Długotrwały kryzys (pandemia) a zarządzanie stresem

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W BEZPŁATNYM SZKOLENIU

Zapraszamy Was bardzo serdecznie do udziału w szkoleniu Długotrwały kryzys (pandemia) a zarządzanie stresem – znaczenie dla zdrowia fizycznego i psychicznego, natura i rola długotrwałego stresu, metody niwelowania psychologicznych skutków kryzysu realizowanym w ramach Projektu pn.: „Regionalny Rozwój Uczelni” realizowanego przez Wyższą Szkołę Rehabilitacji

Udział w szkoleniu jest całkowicie bezpłatny!

DLA KOGO?

Szkolenia skierowane są do studentów studiów niestacjonarnych 1 stopnia kierunku „Psychologia Medyczna” i „Ratownictwo medyczne” oraz 1 i 2 stopnia kierunku „Dietetyka” i 1 i 2 stopnia kierunku „Fizjoterapia” którym do zakończenia studiów pozostały maksymalnie 4 semestry.

DLACZEGO WARTO?

Podczas warsztatu dowiesz się więcej na temat:

• Sprzyjanie psychice w sytuacji kryzysu i poczuciu zagrożenia
  • Dobrostan jako stan działania, a nie stan bycia
  • Wstęp do diagnozy funkcjonalnej – model działania mózgu i budowanie świadomości i wiedzy, że zachowanie to efekt działania wielu czynników
  • Budowanie relacji czyli wzięcie odpowiedzialności za relacje. Co znaczy być przywódcą czyli osobą odpowiedzialną za relacje?
  • Neurobiologia interpersonalna i neurony lustrzane
  • Zarządzanie stresem – postawa lidera ma wpływ na cały zespół
  • Neurocepcja bezpieczeństwa i neurocepcja niebezpieczeństwa czyli wpływ stresu na „efektywność zespołu” i co sprzyja jej tworzeniu?
  • Empatia jako narzędzie pracy
  • Wypalenie zawodowe czym jest i jak się chronić w czasach kryzysu

CO MUSISZ ZROBIĆ, ABY ZAPISAĆ SIĘ NA SZKOLENIE?

1. Zgłoś się na szkolenie – telefonicznie: 600 874 937 lub mailowo: szkolenia@wsr.edu.pl
  2. Wypełnij dokumenty rekrutacyjne
  3. Przekaż podpisane dokumenty do Biura Projektów (wyślij skan dokumentów na adres: szkolenia@wsr.edu.pl, a oryginały możesz wysłać pocztą na adres Uczelni lub dostarczyć osobiście do Biura Projektu – WSR, pokój nr 4)
  4. Przyjdź na szkolenie