Przeciwdziałanie wypaleniu zawodowemu u lekarzy i pielęgniarek

DLA KOGO?

Szkolenie skierowane jest do studentów studiów niestacjonarnych 1 stopnia kierunku „Psychologia Medyczna” oraz 1 i 2 stopnia kierunku „Dietetyka”, którym do zakończenia studiów pozostały maksymalnie 4 semestry.

Podczas warsztatu dowiesz się więcej na temat:

• Na czym polega wypalenie zawodowe i jakie są jego symptomy
  • Jacy ludzie są najbardziej podatni na wypalenie zawodowe
  • Co jako pracownik mogę zrobić, aby nie wpaść w wypalenie zawodowe?
  • Co jako szef mogę zrobić, aby zmniejszyć prawdopodobieństwo wypalenia zawodowego wśród pracowników?
  • Mechanizmów wypalenia zawodowego
  • Auto-diagnozy oraz znalezieniu optymalnych dla siebie sposobów radzenia sobie z wypaleniem zawodowym
  • Zwiększenia komfortu osobistego podczas pracy i polepszenia jej wyników

O MUSISZ ZROBIĆ, ABY ZAPISAĆ SIĘ NA SZKOLENIE?

1. Zgłoś się na szkolenie – telefonicznie 22 626 20 42 lub 795 347 749 lub mailowo szkolenia@wsr.edu.pl
  2. Wypełnij dokumenty rekrutacyjne
  3. Przekaż niezwłocznie podpisane dokumenty do Biura Projektów (wyślij skan dokumentów na adres: szkolenia@wsr.edu.pl, a oryginały możesz wysłać pocztą na adres Uczelni lub dostarczyć osobiście  do Biura Projektu – WSR, pokój nr 3)
  4. Przyjdź na szkolenie