Spotkania z pracodawcami dla studentów fizjoterapii

WSR serdecznie zaprasza studentów kierunku psychologia medyczna do udziału w spotkaniach z pracodawcami realizowanych w ramach projektu „Regionalny Rozwój Uczelni”.

Udział w spotkaniach jest całkowicie bezpłatny!

DLA KOGO?

Wizyty studyjne skierowane są do studentów studiów niestacjonarnych i stacjonarnych 4 i 5 roku Fizjoterapii, którym do zakończenia studiów pozostały maksymalnie 4 semestry.

DLACZEGO WARTO?

• zapoznasz się z rynkiem pracy, już na etapie studiów będziesz mógł ukształtować swoją ścieżkę rozwoju zawodowego
  • poznasz potrzeby i oczekiwania potencjalnych, przyszłych pracodawców
  • zwiększysz wiedzę na temat komunikacji niewerbalnej
  • poznasz realia dotyczących zawodu psychologa (konieczność podnoszenia kwalifikacji, nauki przez całe życie)
  • zdobędziesz wiedzę na temat prowadzenia własnej działalności gospodarczej, tworzenia analizy SWOT,
  • kwestii organizacyjnych gabinetu/poradni, formalności urzędowych związanych z otworzeniem gabinetu

SZCZEGÓŁY SPOTKAŃ Z PRACODAWCAMI „TARGÓW PRACY”

• Miejsce spotkań: WSR
  • Czas trwania do 8 godzin

Założenia:

• 3 godziny prelekcji pracodawców + indywidualne konsultacje eksperckie rozmowy z wybranych pracodawcą face to face)
  • Grupa studentów maks. 15 osób

W przypadku dużego zainteresowania wśród studentów liczba osób może ulec zmianie.
W związku z sytuacją epidemiologiczną spotkania mogą odbywać się w formie on-line.

Prelegenci w ramach spotkań z pracodawcami:

1. Ośrodek Rehabilitacji NESTOR to ośrodek opiekuńczo – rehabilitacyjny, całodobowa placówka zapewniająca opiekę osobom w każdym wieku osobom z różnymi schorzeniami neurologicznymi, schorzeniami ortopedycznymi oraz po urazach i zabiegach operacyjnych. Ośrodek Rehabilitacji NESTOR, znajduje się w cichym zakątku starego Mokotowa, z łatwym dojazdem, parkingiem i całodobową ochroną.

Jest to placówka medyczna wyspecjalizowana w rehabilitacji Pacjentów Neurologicznych, Pacjentów po zabiegach ortopedycznych, operacjach, ale też zajmujemy się rehabilitacją i aktywizacją Osób Starszych. Osób z Otępieniem Starczym nieokreślonym, z Demencją, z Chorobą Alzheimer czy Parkinson. Placówka jest ośrodkiem specjalistycznym , przyjaznym dla osób niepełnosprawnych, pozbawionym barier architektonicznych..

Bezpieczny Dom Opieki – Ośrodek Opiekuńczo – Rehabilitacyjny NESTOR oferuje troskliwą całodobową opiekę oraz intensywną rehabilitację osobom po urazach, zabiegach operacyjnych, niepełnosprawnym, przewlekle chorym i w podeszłym wieku. Codzienna obecność pielęgniarek, fizjoterapeutów, oraz nadzór lekarza umożliwia regularną specjalistyczną i troskliwą opiekę oraz rehabilitację Pensjonariuszy.

Strona internetowa:

2. ArkoMed to nowoczesna klinika fizjoterapii oraz gabinet rehabilitacji w Warszawie. Pracuje u nich zespół wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów z zakresu m.in. rehabilitacji dzieci, kręgosłupa, rehabilitacji po wypadku, a także przeznaczonej dla sportowców. To profesjonaliści, którzy nieustannie podnoszą swoją wiedzę i umiejętności, biorąc udział w licznych warsztatach oraz szkoleniach. Specjalizują się w terapii ruchowej, czyli kinezyterapii – leczą przy pomocy ruchu oraz specjalnie dobranej gimnastyki leczniczej. Dzięki tej klinice fizjoterapii w Warszawie Pacjenci mogą pozbyć się dolegliwości i przygotować się do dalszej rehabilitacji. Pomagają minimalizować bóle kręgosłupa o różnym pochodzeniu, zajmujemy się terapią manualną według wielu sprawdzonych koncepcji o udowodnionej naukowo skuteczności. Prowadzą również gabinet fizykoterapii. W ich ofercie znajdują się również treningi personalne, treningi dla osób starszych, terapia NDT-Bobath, masaże rehabilitacyjne i lecznicze. Prowadzą także fizjoprofilaktykę, zajęcia indywidualne i grupowe. Zajmują się także rehabilitacją przepukliny kręgosłupa, leczeniem osteopatycznym, dyskopatią kręgosłupa.

Strona internetowa:
    arkomed.pl

3. FeniksMedica sp. z o.o. to placówka działającą od sierpnia 2009 r. zajmująca się szeroko pojętą rehabilitacją. Pacjentami placówki są ludzie w każdym wieku – zarówno młodzi, nieraz zbyt intensywnie pracujący lub uprawiający sport jak i starsi pragnący jak najdłużej zachować aktywność. FeniksMedica posiada kilka gabinetów lekarskich, dwie duże i dobrze wyposażone sale (kinezyterapii i fizykoterapii), aneks wypoczynkowy, przebieralnie z łazienkami i kabinami prysznicowymi, przestronne poczekalnie.

Prezes Zarządu – Jacek Klekowicki – Związany z FeniksMedica od 2013 r. Doświadczony manager, absolwent Szkoły Głównej Handlowej. Analityk, ekonomista, kilkuletni Dyrektor Zarządzający polskim przedstawicielstwem konsorcjum firm szwedzkich. Zdobywał doświadczenie w Polsce i Szwecji gdzie zarządzał międzynarodowym zespołem.

Strona www.feniksmedica.pl

TERMINY SPOTKAŃ