Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Spotkania z pracodawcami dla studentów psychologii medycznej

WSR serdecznie zaprasza studentów kierunku psychologia medyczna do udziału w spotkaniach z pracodawcami realizowanych w ramach projektu „Regionalny Rozwój Uczelni”.

Udział w spotkaniach jest całkowicie bezpłatny!

DLA KOGO?

Wizyty studyjne skierowane są do studentów studiów niestacjonarnych 1 stopnia kierunku „Psychologia medyczna”, którym do zakończenia studiów pozostały maksymalnie 4 semestry

DLACZEGO WARTO?

 • zapoznasz się z rynkiem pracy, już na etapie studiów będziesz mógł ukształtować swoją ścieżkę rozwoju zawodowego
 • poznasz potrzeby i oczekiwania potencjalnych, przyszłych pracodawców
 • zwiększysz wiedzę na temat komunikacji niewerbalnej
 • poznasz realia dotyczących zawodu psychologa (konieczność podnoszenia kwalifikacji, nauki przez całe życie)
 • zdobędziesz wiedzę na temat prowadzenia własnej działalności gospodarczej, tworzenia analizy SWOT, kwestii organizacyjnych gabinetu/poradni, formalności urzędowych związanych z otworzeniem gabinetu

SZCZEGÓŁY SPOTKAŃ Z PRACODAWCAMI „TARGÓW PRACY”
Miejsce spotkań WSR
Czas trwania do 8 godzin
Założenia;
3 godziny prelekcji pracodawców + indywidualne konsultacje eksperckie rozmowy z wybranych pracodawcą face to face)

Grupa studentów maks. 15 osób
W przypadku dużego zainteresowania wśród studentów liczba osób może ulec zmianie.
W związku z sytuacją epidemiologiczną spotkania mogą odbywać się w formie on-line.

Prelegenci w ramach spotkań z pracodawcami:

 1. Ogólnopolskie Stowarzyszenie Młodych z Zapalnymi Chorobami Tkanki Łącznej
  “3majmy się razem”
  ul. Lindleya 16, 02-013 Warszawa
  Stowarzyszenie “3majmy się razem” zostało założone w 2008 roku przez osoby, które zachorowały w dzieciństwie lub młodości, a teraz, jako osoby dorosłe, chcą aktywnie wspierać chorych reumatycznie: dzieci, młodzież, młodych dorosłych oraz ich rodziny.
  Misją Stowarzyszenia jest niesienie pomocy chorym i ich rodzinom odnaleźć się w niełatwej sytuacji i wspierać dążenia młodych do uzyskania m.in. samodzielności, pracy, założenia rodziny.
  Strona internetowa: www.3majmysierazem.pl
 2. ICDefibrylatorzy – Stowarzyszenie na rzecz osób ze wszczepionymi urządzeniami kardiologicznymi
  Sektor 3
  ul. Legnicka 65
  54-206 Wrocław

  Stowarzyszenie ICDefibrylatorzy o sobie:
  Jesteśmy grupą pacjentów ze wszczepionymi urządzeniami kardiologicznymi, którzy chcieli robić coś więcej. Nie obce nam była niewiedza, pytania, niepewność. W 2012 roku na Facebooku powstała grupa wsparcia o nazwie ICDefibrylatorzy. Z roku na rok przybywało nowych ludzi szukających informacji, wsparcia i zrozumienia. Z czasem pojawił się pomysł, aby zacząć działać szerzej, mieć możliwość dotarcia do jak największej ilości osób, zaczęliśmy opowiadać o nas naszym lekarzom, którzy bardzo dobrze przyjęli inicjatywne integracji pacjentów.

  Zaczęliśmy organizować początkowo małe, kilkunastoosobowe zjazdy – teraz po latach dzięki współpracy z lekarzami na naszych corocznych spotkaniach jest możliwość zdobycia dodatkowej wiedzy, zadania pytań specjalistom z kardiologii, uzyskanie pomocy psychologicznej, oraz przede wszystkim ważna jest integracja tych małych i starszych pacjentów.

  Naszą misją jest pomoc wszystkim, niezależnie od wieku, uświadamianie społeczeństwa, że choroby serca to nie tylko domena osób starszych, że ze stymulatorem czy kardiowerterem-defibrylatorem można normalnie żyć, pracować, podróżować i spełniać marzenia.
  Strona internetowa: www.icd.org.pl

 3. Stowarzyszenie Katolicki Ruch Antynarkotyczny KARAN
  Ruch KARAN powstał w 1987 r. Stowarzyszenie Katolicki Ruch Antynarkotyczny KARAN to kontynuacja i rozszerzenie działań Ruchu. Swoją działalność zarejestrowało w maju 1992 roku. Obie inicjatywy zapoczątkował ksiądz dr Bronisław Paweł Rosik – Pallotyn.

  Stowarzyszenie KARAN jest organizacją pożytku publicznego, która zajmuje się promocją zdrowego stylu życia, przeciwdziałaniem występowaniu wszelkich dysfunkcji społecznych w środowisku dzieci i młodzieży, w tym głównie uzależnieniu od różnego rodzaju środków zmieniających świadomość.

  KARAN jest pierwszą i największą organizacją pozarządową o profilu katolickim, nastawioną na wszechstronną i systemową pomoc osobom uzależnionym od środków zmieniających świadomość, a także dzieciom i członkom rodzin w kryzysie, niewydolnych wychowawczo.

  Praca na rzecz osób dotkniętych problemem uzależnienia od substancji i zachowań jest niezwykle ważna. Uzależnienia są dziś bardzo ważnym problemem społecznym. Młodzi ludzie coraz częściej sięgają po narkotyki nie zdając sobie często w pełni sprawy z bolesnych konsekwencji tej decyzji. Celem Stowarzyszenia KARAN jest przestrzegać przed uzależnieniem, ale także pomagać w wyjściu z nałogu, dawać wsparcie potrzebującym oraz poszerzać wiedzę, świadomość, motywację do zmiany jakości życia.

  Strona internetowa www.karan.pl

TERMIN SPOTKANIA

 • termin zostanie podany wkrótce

CO MUSISZ ZROBIĆ, ABY ZAPISAĆ SIĘ NA SPOTKANIE Z PRACODAWCAMI?

 • Zgłoś się na wizyty studyjne telefonicznie 22 626 20 42 lub 795 347 749 lub mailowo szkolenia@wsr.edu.pl
 • Wypełnij dokumenty rekrutacyjne
 • Przekaż niezwłocznie podpisane dokumenty do Biura Projektów (wyślij skan dokumentów na adres: szkolenia@wsr.edu.pl, a oryginały obligatoryjnie dostarcz do Biura Projektów WSR, pokój nr 3
  • wyślij pocztą na adres Uczelni z dopiskiem Biuro Projektów Unijnych
  • dostarcz osobiście do Biura Projektu – WSR, pokój nr 3
 • Weź udział w wizytach w zdeklarowanych terminach

Masz pytania? Napisz: szkolenia@wsr.edu.pl lub zadzwoń 22 626 20 42 lub 795 347 749

GDPR

  Skip to content