Spotkania z pracodawcami studentów dietetyki

WSR serdecznie zaprasza studentów kierunku „Dietetyka” do udziału w spotkaniach z pracodawcami realizowanych w ramach projektu „Regionalny Rozwój Uczelni”.

Udział w spotkaniach jest całkowicie bezpłatny!

DLA KOGO?

Wizyty studyjne skierowane są do studentów studiów niestacjonarnych 1 i 2 stopnia kierunku „Dietetyka”, którym do zakończenia studiów pozostały maksymalnie 4 semestry

DLACZEGO WARTO?

• zapoznasz się z rynkiem pracy, już na etapie studiów będziesz mógł ukształtować swoją ścieżkę rozwoju zawodowego
  • poznasz potrzeby i oczekiwania potencjalnych, przyszłych pracodawców
  • zwiększysz wiedzę na temat komunikacji niewerbalnej wg badań pokolenie Z ma problemu z
    komunikacją niewerbalną
  • poznasz realia dotyczących zawodu dietetyka (konieczność podnoszenia kwalifikacji, nauki przez całe życie)
  • zdobędziesz wiedzę na temat prowadzenia własnej działalności gospodarczej, tworzenia analizy SWOT, kwestii organizacyjnych gabinetu/poradni, formalności urzędowych związanych z otworzeniem gabinetu

SZCZEGÓŁY SPOTKAŃ Z PRACODAWCAMI „TARGÓW PRACY”

Miejsce spotkań WSR
Czas trwania do 8 godzin
Założenia;
3 godziny prelekcji pracodawców + indywidualne konsultacje eksperckie rozmowy z wybranych pracodawcą face to face)

Grupa studentów maks. 15 osób
W przypadku dużego zainteresowania wśród studentów liczba osób może ulec zmianie.
W związku z sytuacją epidemiologiczną spotkania mogą odbywać się w formie on-line.

Prelegenci w ramach spotkań z pracodawcami:

1. ABS-MED Alicja Beata Syc
    ul. Aluzyjna 25C, 03-149 Warszawa
    Gabinet dietetyczny prowadzony przez naszą absolwentkę Alicję Beatę Syc, która na co dzień pracuje również jako dietetyk w Centrum Zdrowia Dziecka w Międzylesiu. Ponadto
    Pani Alicja prowadzi także badania krajowego rynku usług dietetycznych pod kątem budowania przewagi konkurencyjnej przez jego uczestników.
    Strona internetowa: www.abs-med.com
  2. USŁUGI REHABILITACYJNE „PIOTRUŚ PAN” Piotr Pawlak
    Gabinet prowadzony przez Aleksandrę Żyłę – Pawlak, która od ponad 10 lat pracuje również jako dietetyk w Instytucie Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka w Międzylesiu. Prowadzi zajęcia ze studentami (Warszawski Uniwersytet Medyczny, SGGW, Wyższa Szkoła Rehabilitacji). Jest autorką publikacji naukowych i prelegentem konferencji oraz warsztatów szkoleniowych.
    Instagram: Aleksandra_Zyla_Pawlak
  3. Fitloader On Road Dietetyk Julia Nowak
    ul. Lechicka 29/11 02-156 Warszawa

Gabinet dietetyki klinicznej oraz psychodietetyki skupiony wokół zaburzeń glukozowo-insulinowych, hormonalnych oraz zaburzeń odżywiania, szczególnie związanych z kompulsywnym objadaniem i wybiórczością pokarmową.

Prowadzony przez absolwentkę Wyższej Szkoły Rehabilitacji, magister dietetyki, jedną z założycieli Polskiego Związku Zawodowego Dietetyków, wykładowcę akademickiego, instruktora sportowego z wieloletnim doświadczeniem w pracy online oraz stacjonarnie z pacjentami pełnoletnimi.

strona www: www.julianowak.pl
    instagram: fitloader.on.road
    fanpage: Fitloader on road
    znany lekarz: www.znanylekarz.pl
    booksy: fitloaderonroad.booksy.com

TERMIN SPOTKANIA

CO MUSISZ ZROBIĆ, ABY ZAPISAĆ SIĘ NA SPOTKANIE Z PRACODAWCAMI?

• Zgłoś się na spotkanie telefonicznie 22 626 20 42 lub 795 347 749 lub mailowo szkolenia@wsr.edu.pl
  • Wypełnij dokumenty rekrutacyjne
  • Przekaż niezwłocznie podpisane dokumenty do Biura Projektów (wyślij skan dokumentów na adres: szkolenia@wsr.edu.pl,  a oryginały obligatoryjnie dostarcz do Biura Projektów WSR, pokój nr 3
    • wyślij pocztą na adres Uczelni z dopiskiem Biuro Projektów Unijnych