Składanie wniosków stypendialnych w roku akademickim 2021/2022

Szanowni Państwo,
poniżej informujemy o terminach i sposobie przyjmowania WNIOSKÓW STYPENDIALNYCH w roku akademickim 2021/2022:

STYPENDIUM SOCJALNE

Wnioski o stypendium socjalne przyjmowane są od 1 października do 15 lipca w danym roku akademickim. Wnioski składać można osobiście w pokoju nr 11 (od poniedziałku do piątku), osoby które potrzebować będą pomocy przy wyliczaniu dochodu będą mogły przyjść do pokoju nr 11 w każdy wtorek i czwartek października 2021 w godzinach 14:00 – 15:30 po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym z Panią Agnieszką Israni, tel: 22 626 20 41

STYPENDIUM DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Wnioski o stypendium dla osób niepełnosprawnych przyjmowane są od 1 października do 15 lipca w danym roku akademickim.
Wnioski można składać w dziekanacie (po uprzednim umówieniu się telefonicznym), w pokoju nr 11 lub przesyłać pocztą lub kurierem na adres uczelni z dopiskiem “stypendia”.

STYPENDIUM REKTORA

Wnioski o stypendium Rektora przyjmowane są od 1 października do 16 października w danym roku akademickim. Wnioski
Do każdego wniosku należy dołączyć załącznik 4B do regulaminu świadczeń dla studentów WSR. Dokument należy wypełnić, podając średnią arytmetyczną wyłącznie z egzaminów z roku 2020/2021 potwierdzoną przez pracownika dziekanatu. W sprawie wystawienia zaświadczenia z wysokością średniej proszę kontaktować się pod adresem mailowym (stypendia@wsr.edu.pl). Warunkiem uzyskania zaświadczenia jest zaliczony rok akademicki 2020/2021.

Dyżury przyjmowania wniosków w soboty w październiku 2021 r:

• 09.10.2021 r. – godz: 8 – 14 w pokoju nr 11
  • 16.10.2021 r. – godz: 8 – 15 w pokoju nr 14

ZAPOMOGA

Wnioski o zapomogę przyjmowane są przez cały rok w danym roku akademickim. Wnioski składać można w dziekanacie uczelni (po uprzednim umówieniu się telefonicznym), w pokoju nr 11 oraz pocztą lub kurierem na adres uczelni z dopiskiem “stypendia”.