Aktualności

Przeciętny dochód z pracy w indywidualnych gospodarstwach rolnych z 1 ha przeliczeniowego wynosił w 2019 roku – 3244zł.

Szanowni Państwo,
poniżej informujemy o terminach i sposobie przyjmowania wniosków stypendialnych w roku akademickim 2020/2021:

STYPENDIUM SOCJALNE
Wnioski o stypendium socjalne przyjmowane są od 1 października do 20 czerwca w danym roku akademickim. Rekomendujemy wysyłanie wniosków pocztą, ale dla osób które potrzebować będą pomocy przy wyliczaniu dochodu będą mogły przyjść do pokoju nr 11 w każdy wtorek i czwartek października 2020 w godzinach 14:00 - 15:30 po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym z Panią Agnieszką Israni, tel: 22 626 20 41

Szanowni Państwo,
Ministerstwo Nauki rekomenduje uczelniom, aby studenci składający wnioski o jednorazową zapomogę mogli uzasadnić je nadzwyczajnymi okolicznościami, które wynikają z wprowadzenia stanu zagrożenia epidemicznego w kraju. Wszystkich studentów, który znaleźli się w przejściowo trudnej sytuacji życiowej spowodowanej utratą pracy lub czasowym zawieszeniem spowodowanej pandemią prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi możliwości otrzymania zapomogi >>>.

Wszelkie zapytania w tej sprawie prosimy kierować na poniższy adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

czwartek, 28 listopad 2019 14:57

Od 29.11.2019r zapraszamy do dziekanatu po odbiór decyzji o stypendium socjalne. Przed wizytą w dziekanacie prosimy o przygotowanie wypełnionego załącznika nr 6 - oświadczenie o niepobieraniu świadczeń na innej uczelni.

Plik jest dostępny na naszej stronie internetowej w zakładce Stypendia --> pliki do pobrania >>>.

Zapraszamy do dziekanatu po odbiór decyzji o stypendium dla osób niepełnosprawnych oraz stypendium Rektora.

Plik jest dostępny na naszej stronie internetowej w zakładce "Stypendia --> pliki do pobrania".

Komisja Stypendialna dnia 08.11.2019r uchwaliła progi kwotowe dla stypendium socjalnego oraz dla osób niepełnosprawnych, które obowiązywać będą w roku akademickim 2019/2020.

Komisja Stypendialna dnia 08.11.2019r uchwaliła progi kwotowe i punktowe dla stypendium Rektora, które obowiązywać będą w roku akademickim 2019/2020.

Komisja Stypendialna dnia 08.11.2019r uchwaliła progi punktowe za uzyskaną średnią do stypendium Rektora, które obowiązywać będą w roku akademickim 2019/2020

poniedziałek, 21 październik 2019 14:52

Szanowni Państwo,

wszystkie osoby które złożyły wnioski o stypendium socjalne i dochód netto na jedną osobę w rodzinie jest mniejszy niż 528zł zobowiązane są do dostarczenia zaświadczenia z Ośrodka Pomocy Społecznej znajdującym się w Państwa miejscowości zamieszkania lub właściwej gminie, w którym zawarta będzie informacja na temat sytuacji materialnej oraz majątkowej rodziny. Więcej informacji znajdą Państwo w załączonym pliku.

W razie pytań prosimy o kontakt: telefon: (22) 535 01 41 lub mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

poniedziałek, 07 październik 2019 14:25

Obwieszczenie Ministra Rodziny, Pracy i polityki społecznej w sprawie wysokości dochodu za rok 2018 z działalności podlegającej opodatkowaniu na podstawie przepisów o zryczałtowanym podatku dochodowym od niektórych przychodów osiągniętych przez osoby